Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By Bartas -  21 kwie 2015, 15:30
 kujawsko-pomorskie
#174818
bazylek pisze:z ciekawości, moj fsi okazał się szybszy na długiej, pokonując alhambre kumpla 1.9 TDI 115km :P
Paruffka z wolno ssawka : PPP
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  23 maja 2015, 19:41
 lubelskie
#179466
Jakiś tydzień temu objechałem Corolle (2002-2007 rok jakoś tak bo to taka generacja) silnik D-4D z tyłu - srebrny napis bez czerwieni. Jaki to mógł być diesel ?

Golf go pożarł, dogoniła mnie na przedmieściach...ruch zwolnił ale odpuściłem wyścig jak "typiara" zaczęła nerwowo jechać i wyprzedzać na pasach... :sad: i na skrzyżowaniu. :bad:
By Buczek21 -  23 maja 2015, 20:21
 śląskie
#179467
Lukasz89
Jak bez czerwonego ostatniego "D"..to 90 koni :P
Mam takie cudo w domu,zona tym moja jeździ...
Ale żeby tym się scigać..no to gruby LOL :laugh:
Awatar użytkownika
By Krzycho -  23 maja 2015, 20:41
 małopolskie
#179468
Buczek21 pisze:Lukasz89
Jak bez czerwonego ostatniego "D"..to 90 koni :P
Mam takie cudo w domu,zona tym moja jeździ...
Ale żeby tym się scigać..no to gruby LOL :laugh:
ale z tego co pamiętam to ta wasza corolla jest mocno dociążona :laugh: :friends:
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  24 maja 2015, 9:24
 lubelskie
#179552
Buczek21 pisze:Lukasz89
Jak bez czerwonego ostatniego "D"..to 90 koni :P
Mam takie cudo w domu,zona tym moja jeździ...
Ale żeby tym się scigać..no to gruby LOL :laugh:
Wszystkie oznaczenia srebrne.
haha z czym one startowały do 1.6 fsi... bez urazy oczywiście. Mam 25 KM więcej, jak je wyprzedzałem to tylko śmignąłem... a one tak za mną darły z tyłu :tooth: pewnie chmura czarnego dymu je goniła :naughty:
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  24 maja 2015, 13:39
 lubelskie
#179585
Tyson pisze:Czarny dym, to zdrowy dym :tooth:
Nie mów... jechałem wczoraj za autobusem, taki dym, że hej :sad: Autobus nie był stary, a dymił, zwłaszcza przy ruszaniu, musiałem tak za nim dymać bo droga kręta, wzniesienia i ciągle linia zakazująca wyprzedzania.

Ja rozumiem, jak diesel puści bąka :naughty: przy ostrym przyśpieszaniu (śmiesznie to wygląda czasem) , ale ciągłe dymienie to niesprawność.. i policja powinna się za to wziąść - to trucizna - a nie za łapanie ludzi i budowanie swoich statystyk. Wiem, że komendant tak kazał, do policjantów nic nie mam, oni tylko robią co szef każe - kazdy ma swojego szefa :naughty:
By JohnTitor -  05 cze 2015, 20:03
 lubelskie
#181120
Ja kilka razy moim kundlem BKC 170@360 objechałem 3.0D E39. Kilku łepków dostało po dupie z miejsca. Trafił mi się też jeden ambitny w E39 touring. Jak go objeżdżałem nerwowo patrzył się tylko na mnie i na drogę. Jego auto dymiło jak lokomotywa. Nie miał szans. Choć do E60/61 w 3.0D nie mam szans :censored: Często w trasie trafiam na jakichś nieodpowiedzialnych kierowców. Sami najeżdżają na tył mojego auta a potem jak wcisnę gaz, ucieknę mi starają się mnie wyprzedzić za wszelką cenę.
By SkylineRG -  05 cze 2015, 21:18
 lubelskie
#181132
JohnTitor pisze:Sami najeżdżają na tył mojego auta a potem jak wcisnę gaz, ucieknę mi starają się mnie wyprzedzić za wszelką cenę.
skad ja to znam.... kompleksty i tyle bo jak to nazwac ;-)
By rj193tsn -  13 wrz 2015, 22:51
 łódzkie
#192468
Ja dzisiaj wjezdzam na trasę, na lewy pas bo wyprzedam Opla Merive 1.7 cdti, prędkość 120km/h i przyspieszam. No i co się dzieje? Opel przyspiesza i zaczyna się wyścig, który po chwili przegrałem mimo tego że pedal w podłodze. Zaczynam myśleć o chipie...
By Bartas -  13 wrz 2015, 22:55
 kujawsko-pomorskie
#192470
rj193tsn pisze:Ja dzisiaj wjezdzam na trasę, na lewy pas bo wyprzedam Opla Merive 1.7 cdti, prędkość 120km/h i przyspieszam. No i co się dzieje? Opel przyspiesza i zaczyna się wyścig, który po chwili przegrałem mimo tego że pedal w podłodze. Zaczynam myśleć o chipie...
a widzisz, nawet nie samo podniesienie a "spłaszczenie" NM od 2k do 4k rozwiazało by sprawe ;) nasze 1.9 powyzej 2,5k maja praktycznie 45 stopni spadek NM.
By maverick -  16 wrz 2015, 18:45
 lubelskie
#192844
rj193tsn pisze:Ja dzisiaj wjezdzam na trasę, na lewy pas bo wyprzedam Opla Merive 1.7 cdti, prędkość 120km/h i przyspieszam. No i co się dzieje? Opel przyspiesza i zaczyna się wyścig, który po chwili przegrałem mimo tego że pedal w podłodze. Zaczynam myśleć o chipie...
Nie wiem która to Meriva,czy stara,czy ta nowa z tylnymi drzwiami otwieranymi do przodu.
Ale jak to nowa,to ten silnik ma 125 koni.
Jezdzilem Corsá z tym silnikiem.Bez kitu,ale to prawie jak wyscigówka.
Awatar użytkownika
By piotrek-0404 -  04 paź 2015, 11:31
 podlaskie
#195006
Miałem okazje wczoraj się poganiać z Audi S4 B5 kolegi (oczywiście spontan spotkanie na obwodnicy) vs Moja Jetta, wiec zgadalismy się by spróbować jaki bedzie wynik. Oczywiście nie liczyłem na to ze wygram bo w sumie Jetta dysponuje mocą 250km , a S4 jakies (290km mocna seria). Sprobowalismy z drugiego biegu, przy 50 kmh. S4 o połowę auta na przodzie i powoli uciekało. Do 20*kmh nie odszedłem dalej niz o dlugosc auta i powyżej tej predkosci caly czas bylem na ogonie. Nastepna próba to z trzeciego biegu przy 60kmh. 3,2,1 start.. S4 dostaje juz po d*pie o 3 dlugosci auta, dopiero dogoniło mnie przy 20*kmh i nie dalo rady juz wyprzedzić powyżej tej predkosci :sleepy: . To ostatni raz sprobowalismy z czwartego biegu przy 70-80kmh jakos tak, i S4 nie dalo rady w ogóle dogonić aż do 24*kmh. Ogółem fajne doświadczenie, nie nastawiałem się na to, że podołam S4 ale jednak się udało :oczko: . Dzięki temu jest motywacja by zbieraś $$ i dalej modzić auto :tooth: .

Pozdro :thank_you:
Awatar użytkownika
By Rafer -  01 maja 2016, 0:10
 kujawsko-pomorskie
#226494
A ja po chipie na 143 miałem bliskie spotkanie (na obwodnicy :tooth: oczywiście) z E46 chyba to była 318, jadę lewym ok 100km/h mrugam żeby ziomek zjechał i o dziwo zjechał więc ja w podłogę patrze w lustro betka za mną dał radę do 160 potem wymiękł ja do 180 i już go nie widziałem potem na światłach nawet nie spojrzał w moją stronę :tooth: :P
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9