Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By fredric -  12 gru 2011, 22:29
 mazowieckie
#56771
A mnie dla odmiany skilował jakiś punciak we warszawie taki zwykły czerwony jak teraz tajniaki mają. Nie wiem co miał za endżin ale wyglądał seryjnie oprócz wydechu bo miał 2 ruły. Do 3 byłem pierwszy potem dłubałem słonecznik.
By Czolo -  13 gru 2011, 0:41
 -------
#56778
fredric pisze:A mnie dla odmiany skilował jakiś punciak we warszawie taki zwykły czerwony jak teraz tajniaki mają. Nie wiem co miał za endżin ale wyglądał seryjnie oprócz wydechu bo miał 2 ruły. Do 3 byłem pierwszy potem dłubałem słonecznik.
ja mialem podobnie kiedy felicia stara czarne szybki wydech na alusach nic wiecej. Jezdzilem wtedy seatem cordoba 1.4 60km no ale mowie korde felicia tam jedynie diesel byl z mocniejszych silnikow ale mial cos mocnego bo mnie objechal jak ta lala mielil jeszcze na 2 jak dal w pedzel i poszedl ahh...
Awatar użytkownika
By Forest -  13 gru 2011, 11:46
 wielkopolskie
#56787
fredric pisze:A mnie dla odmiany skilował jakiś punciak we warszawie taki zwykły czerwony jak teraz tajniaki mają. Nie wiem co miał za endżin ale wyglądał seryjnie oprócz wydechu bo miał 2 ruły. Do 3 byłem pierwszy potem dłubałem słonecznik.
Jaki to Punciak był? Może HGT? One mają odejście, 1.8 16V robi swoje w takim autku.
Awatar użytkownika
By fredric -  13 gru 2011, 12:00
 mazowieckie
#56790
Forest pisze:
fredric pisze:A mnie dla odmiany skilował jakiś punciak we warszawie taki zwykły czerwony jak teraz tajniaki mają. Nie wiem co miał za endżin ale wyglądał seryjnie oprócz wydechu bo miał 2 ruły. Do 3 byłem pierwszy potem dłubałem słonecznik.
Jaki to Punciak był? Może HGT? One mają odejście, 1.8 16V robi swoje w takim autku.
Biję się w pierś to nie było punto a bravo takie nowe.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  13 gru 2011, 13:06
 pomorskie
#56795
fredric pisze: skilował jakiś punciak we warszawie taki zwykły czerwony jak teraz tajniaki mają. Nie wiem co miał za endżin ale wyglądał seryjnie oprócz wydechu bo miał 2 ruły.
pewnie 1.2 8V 69KM :lol:


Forest pisze: Jaki to Punciak był? Może HGT? One mają odejście, 1.8 16V robi swoje w takim autku.
1.8 HGT to już historia i w Grande Punto nie były a w EVO nie są już wkładane

fredric pisze: Biję się w pierś to nie było punto a bravo takie nowe.
pewnie 2.0 M-Jet 165 KM bo mocniejszego nie ma, choć mógł to być jeszcze 1.4 Multi Air, który ze względu na mniejszą wagę ma osiągi zbliżone do tego 2.0 Mjet
Awatar użytkownika
By fredric -  13 gru 2011, 13:23
 mazowieckie
#56796
Nie wiem jaki miał endżin ale ja się trzymam że da 3 biegu wygrałem a potem już mi się ścigać nie chciało.
Ale jak tylko R dokończę to pojadę poszukać tego fiata i mu pokażę hehehehhe
Awatar użytkownika
By Tyson -  28 gru 2011, 23:13
 mazowieckie
#58180
dziś z kumplem startowaliśmy z kreski - on A4 B7 kombi 1.9 TDI 116KM.
Asfalt może nie mokry, ale delikatnie wilgotny, ale warunki były równe dla obu.
3,2,1,0 i poszli! Ciężko było zapanować nad trakcją, ale u niego ewidentnie bardziej mielił.
Na 1-ce prawie równo, nieco na moją korzyść. 2 to już zyskiwanie większej przewagi. Po zapięciu 3 widziałem w lusterku jak zostaje. Ciągneliśmy tak do 120, bo droga się kończyła. Resumując streeta to zostawiłem go na jakieś 3-4 długości samochodu :mrgreen:
Tłumaczył się później, że on ma nowe zimówki i przez to słabszy start, że kombi i przy ostrym ruszaniu za bardzo dociąża tył, a co za tym idzie odciąża przód i bardziej mieli ośka i na koniec, że u niego w dowodzie waga jest 1540kg.
Chyba szukał takich wymówek, bo nie wie, że mam 140KM :lol:
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  28 gru 2011, 23:18
 pomorskie
#58183
porównując długość na jaką go odstawiłeś z jego mocą i masą to i tak mało :D

kumpel miał w takiej A4 B7 116 KM fabryczny bonus na ponad 130 KM, tragedii nie ma :D
Awatar użytkownika
By Tyson -  28 gru 2011, 23:42
 mazowieckie
#58190
ile on ma w rzeczywistości to nie mam pojęcia i on też nie wie, bo nie był na hamownii.
Ja tu się cieszę, a Ty mówisz, że słabo go zostawiłem :evil:
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  29 gru 2011, 10:31
 pomorskie
#58209
Tysonq pisze: Ja tu się cieszę, a Ty mówisz, że słabo go zostawiłem :evil:

VCDS..... kodowania......wygrany kill..... za dużo tej euforii w ostatnim czasie, trochę trzeba Cię zdołować :twisted:
Awatar użytkownika
By Tyson -  30 gru 2011, 11:09
 mazowieckie
#58297
mettenos pisze:
mam powód do pełnej radości
to znaczy? 8)
bardziej prywatny, nie związany z samochodem - tyle wystarczy :)
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9