Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By jurgeen -  09 gru 2011, 14:41
 pomorskie
#56395
Którędy lepiej lecieć, zakładając że na święta spadnie śnieg? A1 do Grudziądza - Toruń - Płońsk czy przez Elbląg - Ostródę - Mławę? Może jakoś inaczej? Z góry dzięki za wskazówki.
By macior234 -  09 gru 2011, 16:57
 pomorskie
#56405
Ja z Malborka zawsze kieruje się na Elbląg, z tym że w tamtą stronę jadę w nocy także w miarę się leci (3,5 godz do Nadarzyna). Zakładając, że spadnie śnieg to i tak bym wybrał "siódemkę", bo jest lepiej obsługiwana niż na Sierpc czy Lipno. Zaś jeśli chodzi o komfort psychiczny to lepiej na Toruń, troszkę dalej ale tylko ok 130 km lecisz drogą "taką se", a od Płońska dwa pasy.
W każdym razie którą trasą bym nie jechał to muszę później odreagować...
By arianm -  09 gru 2011, 17:42
 mazowieckie
#56407
No i zwróć uwagę na Człuchów , i to na okolicę - bo bardzo "szukają" sponsorów gminego budżetu.
A w jednej z tych wersji przez "gościnną "ziemie człuchowską pewnie przyjdzie jechać. A gdyby nawet nie (nie będe sprawdzał ) to też dobrze wiedzieć - informacja z niedawno nadanej audycji.
Jeszcze jedna gmina (niestety nie pamiętam ) w tej materi radzi sobie podobnie - Rekordy w skali kraju .
By Mario V -  09 gru 2011, 19:01
 pomorskie
#56415
arianm pisze:No i zwróć uwagę na Człuchów , i to na okolicę - bo bardzo "szukają" sponsorów gminego budżetu.
A w jednej z tych wersji przez "gościnną "ziemie człuchowską pewnie przyjdzie jechać. A gdyby nawet nie (nie będe sprawdzał ) to też dobrze wiedzieć - informacja z niedawno nadanej audycji.
Jeszcze jedna gmina (niestety nie pamiętam ) w tej materi radzi sobie podobnie - Rekordy w skali kraju .

Heheh dokładnie człuchów miejscowość ŻALNO dwa foto radary aktywne dostałem ostatnio pamiątkowe zdjęcie z podróży :(
By macior234 -  09 gru 2011, 20:41
 pomorskie
#56424
Mario V pisze:
arianm pisze:No i zwróć uwagę na Człuchów , i to na okolicę - bo bardzo "szukają" sponsorów gminego budżetu.
A w jednej z tych wersji przez "gościnną "ziemie człuchowską pewnie przyjdzie jechać. A gdyby nawet nie (nie będe sprawdzał ) to też dobrze wiedzieć - informacja z niedawno nadanej audycji.
Jeszcze jedna gmina (niestety nie pamiętam ) w tej materi radzi sobie podobnie - Rekordy w skali kraju .

Heheh dokładnie człuchów miejscowość ŻALNO dwa foto radary aktywne dostałem ostatnio pamiątkowe zdjęcie z podróży :(


Co do Człuchowa to się zgadzam, ale koledze z Gdańska to chyba nie po drodze...
By Mario V -  09 gru 2011, 21:47
 pomorskie
#56428
Ostatnio jechałem z wawy do gdanska 7 to katastrofa szczególnie w piatki :shock: ponad 5h
najlepiej jak kolega wyżej wspomniał autostradą Płońsk Brodnica Grudziądz 4 h trza płacic ale będziesz szybciej :)
By Cesarz -  11 maja 2014, 22:15
 pomorskie
#130831
Trochę odgrzeję kotleta. Jak się teraz jedzie na tym odcinku, A1 jest w końcu za Toruniem zrobiona czy nie? Pytam bo czeka mnie trasa Świnoujście --> Modlin --> Gdynia
By Cesarz -  11 maja 2014, 22:55
 pomorskie
#130840
jurgeen pisze:Z tego co wiem to jest juz czynna do samego Strykowa i nie trzeba objezdzac przez Włocławek
I to jest dobra wiadomość :D I do zobaczenia w środe... :yes:
By Cesarz -  11 maja 2014, 23:14
 pomorskie
#130844
jurgeen pisze:Ale zastanów sie czy nie lepiej lecieć przez Mlawe i Ostrode, zawsze tamtędy latam i nie narzekam :) pootwierali niedawno sporo nowej trasy
hm, no niby 30 km mniej (wg google maps) no i bez opłat, ale ja jakoś lubie autostradę...