Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By glodek -  03 lip 2014, 12:44
 wielkopolskie
#136557
Odgrzeję kotlecika - może ktoś z bywalców podać kilka fajnych mieścin z dostępem do piaszczystej plaży i fajną okolicą ;) PS promy nie wchodzą w grę :tooth:
By Gomul89 -  03 lip 2014, 13:12
 mazowieckie
#136561
Byłem 2 lata temu w Zadarze. Podróż w 4 osoby jednym samochodem (paliwo+winiety+ kwatera +sami robiliśmy jedzenie=1200zł/os. na 10 dni). Okolica cicha, plaża kamienista, z ciekawostek to ciekawa okolica i wycieczka promem. W Splicie byliśmy 1 dzień i tam była plaża piaszczysta ale woda brudniejsza. Zależy co chcesz robić? wszędzie można coś ciekawego zobaczyć więc pewnie każda mieścinka będzie ciekawa. :pepsi:
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  03 lip 2014, 14:15
 śląskie
#136565
Gomul89 pisze:Byłem 2 lata temu w Zadarze. Podróż w 4 osoby jednym samochodem (paliwo+winiety+ kwatera +sami robiliśmy jedzenie=1200zł/os. na 10 dni). Okolica cicha, plaża kamienista, z ciekawostek to ciekawa okolica i wycieczka promem. W Splicie byliśmy 1 dzień i tam była plaża piaszczysta ale woda brudniejsza. Zależy co chcesz robić? wszędzie można coś ciekawego zobaczyć więc pewnie każda mieścinka będzie ciekawa. :pepsi:
za taką kase na osobę to lepiej lecieć z lasta allcluzi czy jak tam się to nazywa do Egiptu lub Majorke i mieć wszystko w d....
Na lotnisko cie zawożą, a na miejscu pod hotelem murzynki lecą po twoje walizki i niosą po same drzwi .
W pierwszy dzień dajesz jednemu co jest za barem 5 dolarów i masz picie przez 7 dni do upadłego z dostawą do basenu.
egipt 7 pełnych dni 4 osoby 3900zl , majorka 12dni 5800zl
Ja to juz nie kumam tych co jada nad polskie morze na wakacje. Tam się wyda więcej niż za granicą i masz pogodę prawie zawsze gwarantowaną że będzie padać a z całego pobytu będzie z 2 dni słońca,. W ten co przyjedziesz i w ten co wyjedziesz haha. a no i ten piękny widok smieci na plaży i w wodzie bezcenny
By Gomul89 -  03 lip 2014, 14:50
 mazowieckie
#136570
dexter23pl pisze:
Gomul89 pisze:Byłem 2 lata temu w Zadarze. Podróż w 4 osoby jednym samochodem (paliwo+winiety+ kwatera +sami robiliśmy jedzenie=1200zł/os. na 10 dni). Okolica cicha, plaża kamienista, z ciekawostek to ciekawa okolica i wycieczka promem. W Splicie byliśmy 1 dzień i tam była plaża piaszczysta ale woda brudniejsza. Zależy co chcesz robić? wszędzie można coś ciekawego zobaczyć więc pewnie każda mieścinka będzie ciekawa. :pepsi:
za taką kase na osobę to lepiej lecieć z lasta allcluzi czy jak tam się to nazywa do Egiptu lub Majorke i mieć wszystko w d....
Na lotnisko cie zawożą, a na miejscu pod hotelem murzynki lecą po twoje walizki i niosą po same drzwi .
W pierwszy dzień dajesz jednemu co jest za barem 5 dolarów i masz picie przez 7 dni do upadłego z dostawą do basenu.
egipt 7 pełnych dni 4 osoby 3900zl , majorka 12dni 5800zl
Ja to juz nie kumam tych co jada nad polskie morze na wakacje. Tam się wyda więcej niż za granicą i masz pogodę prawie zawsze gwarantowaną że będzie padać a z całego pobytu będzie z 2 dni słońca,. W ten co przyjedziesz i w ten co wyjedziesz haha. a no i ten piękny widok smieci na plaży i w wodzie bezcenny
Nie patrzyłem jak to z biura podróży wygląda. Samochodem jedziesz gdzie chcesz a jak organizowana to już masz mniejsze pole manewru-wszystko zależy czego kto oczekuje. Co do Polskiego morza to się zgadzam-brud, smród i ubóstwo albo raczej drożyzna.
W zeszłym roku niestety byłem i to dwa razy w ciągu tygodnia (pierwszy raz zrezygnowałem po dwóch dniach bo pogoda niesamowicie chu...owa a drugi raz już tylko na trzy dni bo kolega namówił, ale było już lepiej:x) i było drożej niż za granicą. Podsumowując, to albo wakacje w domu albo zagranica (Chorwacja najlepiej).
Awatar użytkownika
By Soad7 -  03 lip 2014, 22:11
 wielkopolskie
#136609
Chorwacja samolotem wychodzi drogo, prawie jak Hiszpania :)
Byłem kilka lat temu w Chorwacji i na pewno tam wrócę, tam jest inaczej niż w krajach arabskich. Chorwacja jest dla ludzi którzy chcą posmakować dobrej kuchni śródziemnomorskiej, zobaczyć piękne widoki, tubylcy traktują Cie jak rodzinę, tego nie ma w Egipcie czy Tunezji. jak chce sie tylko wygrzac dupe i po pławić w duzych basenach to lepiej jechac do Egiptu/Tunezji
By Piotrekb_s3 -  06 lip 2014, 21:24
 łódzkie
#136818
Panowie wrzuccie do watku jakies namiary na swoje sprawdzone miejsca w chorwacji. Nie chce pisac nowego wątku a wybieram sie tam w sierpniu.
Awatar użytkownika
By glodek -  07 lip 2014, 14:01
 wielkopolskie
#136879
Jak szukałem to super jest na Orebić, Baska Voda, Brela (przynajmniej ze zdjęć w sieci) - ale DEX dał wiele do myślenia :yes: :yes:
By rj193tsn -  17 kwie 2015, 14:19
 łódzkie
#174224
Wznawiam temat. Mam kilka pytań. Ostatni raz w Chorwacji byłem 5 - 6 lat temu i to autobusem. W tym roku planuje wyjechać autem. Moje pytanie jakie miejsca polecacie? Szukałbym raczej cos w stylu "imprezowych" miejsc. Drugie pytanie ile wypaliliście paliwa w obie strony?