Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By michalek80 -  28 lis 2015, 9:30
 małopolskie
#202606
Używam od czasu kiedy użytkowników Yanosika było bardzo mało i wtedy nie miało to sensu. Teraz bez niego nie wyjeżdżam w trase :) skuteczność 90% ale często pokazuje coś czego nie ma. Przykład to trasa z Łodzi do Krakowa gdzie co chwile ktoś oznaczał kontrolę radarową której nie było.
Polecam zamiast CB.

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Awatar użytkownika
By Kuki -  01 gru 2015, 7:41
 śląskie
#203062
Zgadzam się z kolegami - nr 1 to CB, gdzie skuteczność ogromna. Z yanosikiem przejechałem już sporo kilometrów - bardzo sobie chwalę, ale zależy od regionu kraju - przykładowo: jak jadę na podkarpacie to yanosik kończy się myślę równo z Rzeszowem, spotkać coś zgłoszonego jeszcze dalej w stronę granicy graniczy z cudem :wacko: CB mam zawsze w aucie, jak nie używam to jeździ pod fotelem z anteną w bagażniku, a jak trzeba dzielnie służy po moim lewym boku :pepsi:
By gop_8 -  01 gru 2015, 22:09
 zachodniopomorskie
#203145
Kuki pisze:Zgadzam się z kolegami - nr 1 to CB, gdzie skuteczność ogromna. Z yanosikiem przejechałem już sporo kilometrów - bardzo sobie chwalę, ale zależy od regionu kraju - przykładowo: jak jadę na podkarpacie to yanosik kończy się myślę równo z Rzeszowem, spotkać coś zgłoszonego jeszcze dalej w stronę granicy graniczy z cudem :wacko: CB mam zawsze w aucie, jak nie używam to jeździ pod fotelem z anteną w bagażniku, a jak trzeba dzielnie służy po moim lewym boku :pepsi:
Bardzo długo używam tego programu. Jestem z niego zadowolony. Są rzeczywiście miejsca rzadko uczęszczane (Wąbrzeźno :wacko: ) podkarpacie, stare krajówki wzdłuż "S-ek" lub są okresy kiedy jest mało osób. Zastawiałem się nad montażem CB. Nawet chciałem, ale jeszcze tego nie zrealizowałem. Póki co korzystam z yanosika - polecam;-)
Awatar użytkownika
By hudy017 -  19 gru 2015, 23:52
 pomorskie
#206066
polecam yanosika nie raz ostrzegł mnie przed kontrolą, a także przed wypadkiem na drodze.
Awatar użytkownika
By Rafer -  15 cze 2016, 23:02
 kujawsko-pomorskie
#231448
Też chciałem założyć CB ale Yanosik jak na razie mnie nie zawiódł no i na pewno zajmuje mniej miejsca w samochodzie :tooth:
jednak ma jedną wadę nawigacja w nim jest okropna prowadzi bezsensowną trasą przez jakieś dziwne drogi nawet polne
Awatar użytkownika
By Forest -  15 cze 2016, 23:30
 wielkopolskie
#231453
Nawigacja jest okropna, nie ma nawet o czym mówić. Na szczęście Yanosik może chodzić w tle a jako nawigację używać dowolnego lepszego programu, np darmowej nawigacji Here lub Google Maps ;)

Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka