Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  24 kwie 2014, 14:47
 pomorskie
#129011
Ja polecam kombinację automapa z bazą fotoradarów aktualna i CB , jeżdżę tak w trasy od kiedy dostałem prawko i nigdy na fotoradar się nie nadziałem , a nieoznakowany dopadł mnie raz jak wyłączyłem CB na kilkadziesiąt minut bo łeb mnie bolał i chciałem trochę odpocząć, tę wygodę przypłaciłem 10 pkt karnymi i 500 zł
By gop_8 -  25 kwie 2014, 23:12
 zachodniopomorskie
#129168
wozo pisze:Tak, ale wyświetla reklamy. Trochę irytujące ale do zniesienia. Do tego na telefonie zjada ok 15-20% baterii na każde 100km (iPhone4S). CB + Yanosik to już dobry zestaw na trasę, ale niestety nie daje 100% pewności.
Z nowości wszedł teraz coyote (też z aplikacją), ale jeszcze nie testowałem. Ponoć przydatny poza granicami RP.
Rzeczywiście reklamy są denerwujące... o tym zapomniałem. Mi zżera baterie jak głupi bo BT i GPS, więc bez podłączenia do zapalniczki nie jeżdżę...
By gop_8 -  07 maja 2014, 9:54
 zachodniopomorskie
#130262
cyprianmeister pisze:reklamy mozna wylaczyc jak masz root`a
Dzięki za info o tym nie pomyślałem.
Awatar użytkownika
By cyprianmeister -  07 maja 2014, 10:01
 pomorskie
#130266
Do wyłączenia reklam jest zapewne parę app`ek ale sprawdź przynajmniej Lucky Patcher, ja używam tego z powodzeniem w aucie w jednostce 2 din z androidem i różne cuda ta aplikacja potrafi.
By Nastille -  02 sie 2014, 12:08
 dolnośląskie
#139007
U mnie ten yanosik jest jakiś felerny. Nie widzi sygnału GPS na żadnym z 3 telefonów, reinstall nie pomaga. Odpalałem programami wzmacniającymi sygnał i dalej kicha. Chyba nie jest mi dane korzystać z tego cacka. :sad:
By gop_8 -  18 sie 2014, 11:40
 zachodniopomorskie
#140246
Nastille pisze:U mnie ten yanosik jest jakiś felerny. Nie widzi sygnału GPS na żadnym z 3 telefonów, reinstall nie pomaga. Odpalałem programami wzmacniającymi sygnał i dalej kicha. Chyba nie jest mi dane korzystać z tego cacka. :sad:
Witaj!

Ostatnio przesiadłem się na Samsunga Galaxy S+ (ori android) z Xperi Neo (Cyangenmod). Niby na lepiej:) jednak mam ten sam problem. Appka urosła i teraz telefon ma problem z GPS. Nie może się odnaleźć. Wcześniejsze wersje programu działy bdb na Samsungu. Myślę, że tu jest problem.

Odnośnie reklam można np.:
1. Pobieramy z Google Play darmowy program "Disable Service".
Aplikacja wymaga uprawnień administratora (root'a)
2. Uruchamiamy go i szukamy w nim na liście Yanosika.
3. Klikamy na niego i odszukujemy na liście usług Yanosika usługi o nazwie "AdsService" (pod koniec listy).
4. Odhaczamy "ptaszka" koło usługi "AdsService".
5. Zamykamy program i gotowe.

Na starszych Androidach, może być potrzebne włączenie trybu 'debugowania USB'.
lub:
http://www.portal24h.pl/forum/jak-zablo ... 19356.html

Pozdrawaiam
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  18 sie 2014, 23:33
 zachodniopomorskie
#140323
Na windowsie działa super, jezdze od 2 lat, zero mandatów, wczoraj powrot znad morza i radarek strazy miejskiej w miejscu gdzie nigdy nie stal, ostrzeżenie a prędkość byla 50km ponad normę i okazali sie ze dzięki niemu nie wpadłem
By SkylineRG -  19 sie 2014, 6:33
 lubelskie
#140324
PinkFloyd pisze:Na windowsie działa super, jezdze od 2 lat, zero mandatów, wczoraj powrot znad morza i radarek strazy miejskiej w miejscu gdzie nigdy nie stal, ostrzeżenie a prędkość byla 50km ponad normę i okazali sie ze dzięki niemu nie wpadłem
dokładnie, ja też polecam i mam takie samo zdanie, również od 2 lat smigam, tyle że na iphonie i jest elegancko :)
By gop_8 -  19 sie 2014, 11:36
 zachodniopomorskie
#140352
Ja też POLECAM zdecydowanie :cool: !!
Cała rodzina korzysta razem ze mną i jesteśmy zadowoleni. W moim przypadku telefon już słaby, ale wykorzystuję żony:)
Bardzo mi się podoba opcja nawigowania - pokazuje trasy tak jak ludzie jeżdżą - skróty itp., a nie jak idzie główna arteria.
Trzeba tylko uważać na mniejszych trasach - mnie w Wąbrzeźnie na wjeździe załapali.

Polecam i pozdrawiam
Awatar użytkownika
By Wolfi -  27 sie 2014, 16:54
 śląskie
#141394
Program prosty i intuicyjny dzięki niemu udało się zaoszczędzić kilka mandatów ;D Znajomi też korzystają i są zadowoleni.
By banan_wlkp -  20 wrz 2014, 13:13
 kujawsko-pomorskie
#143645
Ja używam ta aplikacje. Przejechałem już troche km po Polsce z Yanosikiem i jestem zadowolony. Co prawda może w 1/10 przypadków nie było oznaczonych patroli, ale poza tym było ok. Na radyjku też czasem nie informują, a poza tym z CB już przestałem jeździć, bo się hołoty narobiło. Szkoda słuchać tej patologii.

Co do tematu - ja polecam
Awatar użytkownika
By Forest -  20 wrz 2014, 13:48
 wielkopolskie
#143649
CB to już się staje przeżytek. Ludziom się nie chce gadać. Jak ostatnio jeździłem autem z CB to o ponad połowie patroli nikt nie raczył poinformować jak już coś gadają to pierdoły. Yanosik w 90% jest skuteczny i informuje precyzyjnie a nie typu "tam za stacją koło Biedronki"...