Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By Jedi -  31 maja 2008, 23:41
 -------
#9961
ostatnio widzia³em, ¿e jakas akcja chyba jest na zamalowywanie sprajem fotoradarów, bo w mojej okolicy juz kilka zamalowano w ostatnim czasie, dzisiaj w okolicach Krakowa tez widzialem, popieram! :-)
By speedbass -  08 paź 2009, 7:34
 pomorskie
#17263
co do antyradarów, dobra rzecz, choć zakazana, ale u nas w kraju łowów kierowców zakazana, na zachodzie w niektórych krajach nie, bo służy to bezpieczeństwu, nawet ktoś kiedyś chciał je zalegalizować i u nas, raz tak raz siak
jestem ciekawy innej kwestii, bo kiedyś pisano, że urządzenia z USA mają inny softwer i później wykrywają fotoradar niż te przeznaczone na rynek EU - są mniej czułe i coś tam jeszcze....
faktycznie mam bella chyba z tzw USA, wtedy nie za bardzo wiedziałem o co biega jak kupowałem z modelem i ostatnio okazuje się że jak spotkałem skrzynkę w Toruniu, to AR łapie jakby na ostatnią chwilę, więc albo prawdę mówią legalni dystrybutorzy albo mi się popsuł, a że wiele skrzynek udaje więc dopiero to wyszło i tak żeby się nie nadziać trzeba być czujnym
By krisv -  01 lis 2010, 12:01
 mazowieckie
#31578
Moral taki ze jednak CB radio to chyba najlepszy antyradar legalny :)

a co do samych antyradarow to czesto tez lapia fotokomorki z przydroznych CPNow i sklepikow.