Volkswagen Golf MK5

Ciekawe miejsca, planowanie trasy, kontrole radarowe, ostrzeżenia
By Pipen -  23 lip 2008, 21:29
 -------
#10779
Mo¿e trochê nie do koñca w temacie, ale wrzucê parê fotek z wyprawy na S³owacjê

Obrazek

droga nr 19 pod Lublinem w stronê Kra¶nika

Obrazek

Obrazek

wiadukt kolejowy w Wilko³azie

Obrazek

droga nr 74, strome zakrêty pod Olbiêcinem. W po¶cigu za srebrn± Vectr± wiadomych s³u¿b 8)

Obrazek

most na Wi¶le w Annopolu. Vectra w koñcu da³a za wygran± i za jakie¶ kilkadziesi±t metrów dwóch w±satych panów zjecha³o na parking :lol:

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Sandomierz

Obrazek

Krajowa 9, po kilkunastu minutach stania w korku odpu¶cili¶my przeprawê przez Wis³ê i zwiedzanie Baranowa Sandomierskiego

Obrazek

Obrazek

szara polska drogowa rzeczywisto¶æ, 79 ko³o Staszowa

Obrazek

Szyd³ów- okre¶lany polskim Carcassone dziêki zachowanemu do czasów wspó³czesnych XIV-wiecznemu uk³adowi urbanistycznemu. Miasteczko le¿y trochê z boku g³ównych dróg ale warto je zobaczyæ

Obrazek

jednokierunkowy most na Wi¶le. Mimo kierowania ruchem przez sygnalizacjê panowa³a wolna amerykanka- pierwsi przeje¿dzali ci z najfajniejszymi samochodami, nie muszê mówiæ ¿e d³ugo nie czeka³em 8)

Obrazek

okolice Jeziora Ro¿nowskiego, zaczyna siê robiæ ³adnie

Obrazek

Obrazek

ju¿ na S³owacji- dzielny zdobywca kolejnej górskiej prze³êczy

Obrazek

zbli¿amy siê do zamku nieopodal Spisskego Podhradia

Obrazek

Obrazek

zameczek w ca³ej krasie- wstêp tylko 15 z³otych obok darmowy parking i tanie ¿arcie, jednym s³owem pe³na kultura

Obrazek

Obrazek

Obrazek

tak mo¿na sobie mieszkaæ- niez³e widoczki z okna i jeszcze na dok³adkê w cenie apartamentu ksiê¿niczka

Obrazek

Obrazek

zbli¿amy siê do Tatr... zdjêcia dedykuje mi³o¶nikom zakopianki... 8)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Stary Smokowiec- tatrzañska pere³ka. Bez taniej góralszczyzny, t³umu ludzi, handlarzy sklepikarzy pijanej m³odzie¿y i Bóg wie kogo jeszcze. W nastêpnym roku jedziemy tam z rodzink± na min. 2 tygodnie
By Mandi -  23 lip 2008, 21:40
 dolnośląskie
#10781
Bardzo fajne:)
ja teraz na chorwacje pojade to tez pstrykne troche foteczek:d
By Hulaj -  24 lip 2008, 8:46
 mazowieckie
#10793
Super wycieczka.
Trasa Lbl-kra¶nik-sandomierz-kraków jest mi doskonale znana.Za kra¶nikiem trochê s³aba droga ale ruch zawsze jest tam umiarkowany, tylko ten brak pobocza, jeden b³±d i drzewo w samochodzie.
Ten zamek jest na prawdê wypasiony.
Co to by³ za wyjazd, wakacje, weekendowy wyjazd?
By Pipen -  24 lip 2008, 19:54
 -------
#10799
Niestety tylko d³u¿szy weekend, spêdzony na intensywnej je¼dzie i zwiedzaniu (od pi±tku do niedzieli jakie¶ 1300 km). Mo¿na oczywi¶cie za³atwiæ to szybciej, jednak ja lubiê zjechaæ z g³ównych dróg i poznawaæ mniej popularne zak±tki
Awatar użytkownika
By Bruce -  25 lip 2008, 22:07
 mazowieckie
#10818
Bardzo fajna fotorealcja :)
Stary smokowiec znany, piekne widoki.
Zacheciles mnie, jak bede mial mniej pracy, skocze pozwiedzac:D