Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By RekinPoznan -  29 gru 2012, 13:15
 wielkopolskie
#89671
Witajcie....

Chciałem pokazać jak tanim kosztem możemy zaopatrzyć się w dobrej jakości przycisk niby oryginalny ;).

Kilka zdjęć dzisiaj odebrałem przesyłkę podłączyłem pod zasilanie by się przekonać czy kolor podświetlania nie odbiega od normy :)


Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Jednym słowem jestem pod wrażeniem wykonania.W zestawie mamy peszel, wiązkę kablową oraz terminale zaciśnięte oraz uszczelkę do wtyku pompy esp/abs.

Koszt całego zestawu to 97,28 ;) myślę że to dobra cena biorąc pod uwagę fakt iż na allegro same porysowane przyciski sa w cenie ~60zł


Pozdrawiam Krzysztof
By 1 6 D -  29 gru 2012, 13:51
 zachodniopomorskie
#89677
Zerowy stan jest dlatego ze w 2006 roku ten z A zastąpiono guzikiem z B na końcu czyli taki numer:
1K0927121B REH
Jego koszt w ASO bez rabatów to aktualnie 77,80 PLN
Awatar użytkownika
By RekinPoznan -  29 gru 2012, 14:19
 wielkopolskie
#89680
No to najważniejsze że nie przepłaciłem :) , paczuszka nawet szybko przyleciała.

Zamowię chyba jeszcze warningi do drzwi bo w dobrej cenie mają , Może jest ktoś chętny na 2 lampki z kabelkami i wtyczkami ? bo sprzedają tylko w czteropaku a ze mam 3d to dwie będą zbędne.


Krzysztof
By ds60 -  08 mar 2013, 16:43
 -------
#93880
RekinPoznan pisze:No to najważniejsze że nie przepłaciłem :) , paczuszka nawet szybko przyleciała.

Zamowię chyba jeszcze warningi do drzwi bo w dobrej cenie mają , Może jest ktoś chętny na 2 lampki z kabelkami i wtyczkami ? bo sprzedają tylko w czteropaku a ze mam 3d to dwie będą zbędne.


Krzysztof
Czy ta oferta jest aktualna? Właśnie szukam takiego zestawu(2 lampki+wtyczki z przewodami).