Volkswagen Golf MK5

Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
Regulamin forum: Po zarejestrowaniu wypadałoby się przywitać i zapoznać z regulaminem. Dzięki przywitaniu będziesz miał/-a/ możliwość pisania postów na forum
By Przemo GTI V -  29 mar 2022, 10:22
 mazowieckie
#288639
Witam Wszystkich. :)

Jestem posiadaczem golfa V GTI od niecałego roku, ale dostałem go w spadku po ojcu, który go kupił w 2010 roku z przebiegiem 5 tyś km. :) Czyli? Całe życie w rodzinie. Samochód jest w całkiem sensownym stanie, wersja USA, DSG, 182 tyś przebiegu. W dokumentach mam 169 kW (230 KM), ale moim zdaniem to był 210 KM (produkcja sierpień 2008, za chwilę wchodziły VI GTI). W wolnej chwili podjadę na hamownię.

Planuję zostawić go u siebie jak najdłużej jako pamiątka i jednocześnie rosnąca wartość kolekcjonerska. Chciałbym zrobić z niego fajne daily - odświeżyć lakier i koła, podkręcić dźwięk i jak budżet pozwoli to wymienić wydech.

Przemek
By Vaxik -  30 mar 2022, 22:11
 podkarpackie
#288659
Siemanko witam,jestem posiadaczem gulfa V rocznik 2005 sprowadzonego z Italy z dość nie spotykanym wyposażeniem,środek mi zalatuje r linem i z wbudowanym DVD który jest wpisany w Vin
  • 1
  • 529
  • 530
  • 531
  • 532
  • 533
  • 557