Volkswagen Golf MK5

Usterki, awarie i problemy związane z elektroniką i elektryką (oświetlenie, żarówki, liczniki, alarmy, sterowniki itp...)
Awatar użytkownika
By Tyson -  02 mar 2012, 18:29
 mazowieckie
#64272
wybaczcie, że nie vw, ale chciałbym tylko pokazać ledy.
Dziś zamontowane. Na żywo o wiele lepiej świecą niż na zdjęciu, tak więc mogę polecić. Oby służyły jak najdłużej :)
Philips daylight 4

Obrazek
Awatar użytkownika
By Tyson -  02 mar 2012, 21:46
 mazowieckie
#64286
automat jest zewnętrzny, jak na fotce:
Obrazek

Po zgaszeniu silnika ledy świeca się jeszcze max 10 sek i całkowicie gasną. Przy zmianie świateł na mijania też całkowicie gasną, czyli tak jak powinno być.
By Suchy_TDI -  19 lip 2012, 14:06
 -------
#78432
Witam,
zainstalowałem u siebie w golfie światła do jazdy dziennej wraz z kierunkowskazami. Potrzebuje informacji gdzie podłączyć cztery kable:

- czerwony ( ignition switch )
- czarny ( baterry anode)
- żółty ( turn light switch )
- biały ( headlight positive )

w które miejsca podpiąc się w skrzynce, potrzebowałbym pewnie jakiś schemat, byłbym wdzięczny za jakiekolwiek informacje :D
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  19 lip 2012, 16:07
 śląskie
#78444
zapodaj kolego zdjęcia ak to wygląda. tez o tym myślałem ale nie za bardzo mogłem sobie to wyobrazić jak to będzie wyglądać.

ja myślałem bezy wsadzić jakieś ledy po prostu lampy w te skrajne miejsce koło migacza bo jest wolne. ale jeszcze się za to nie zabrałem.

na alegroszu ktoś wsadza tam jakieś Ledy ale podobno do wersji lamp Xenon nie wiem czym budowa lampy rożni się od zwykłej.
#78468
te linki co wklejacie to swiatla maja po 20 cm szerokości :lol: i sobie można w zderzak wsadzić.

ja włożyłem w miejsce gdzie kierunek

tu jest filmik jak działa włożone na szybko, bez przeróbek:

https://picasaweb.google.com/1077793784 ... 0410343202

a tutaj juz są ciemne srodki, docięte ledy ( trochę rzeźby było) i przyciemnony kierunkowskaz:

https://picasaweb.google.com/1077793784 ... 5169630146


oczywiscie nie będa tak dzialac jak na filmie(na przemian dzienne i kierunek), światła dzienne beda sie palic, a jak wlącze kierunkowskaz to będą mrugac na pomarańczowo i gasnąć na przemian a jak wyłącze kierunek z powrotem zapalą się dzienne.

chłam nie chłam, homologacja?! prosze Cię...mam to w dupie :lol: wole zrobić sobie samemu takie niż dać tysiąc złotych za to samo!!!


to jak kotś pomoże z kablami?
  • 1
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 45