Volkswagen Golf MK5

Pozosta艂e tematy zwi膮zane z Golfem V /nie pasuj膮ce do powy偶szych/
przez wojniz -  28 lis 2017, 22:50
 podkarpackie
Tak jak kolega wy偶ej zauwa偶y艂 (037959984D). Na klimaty zimowe.

Moim zdaniem mo偶esz to wywali膰. (pewnie trzeba b臋dzie wykodowa膰, 偶eby b艂臋d贸w nie by艂o) U mnie tego nie ma i dzia艂a. Zreszt膮, w ma艂o kt贸rym BGU w PL to widzia艂em.

Ta rura p臋ka w tamtym miejscu na艂ogowo. Ju偶 druga mi posz艂a. Na t臋 chwil臋 trzyma si臋 na izolacji. Ale ju偶 za now膮 si臋 rozgl膮dam.
przez leszek22 -  29 lis 2017, 15:59
 podkarpackie
Niestety nie ma tam takiej z艂膮czki, w艂a艣nie samoch贸d by艂 sprowadzany ze Szwecji wi臋c to by si臋 zgadza艂o, pr贸bowa艂em ju偶 je藕dzi膰 bez pod艂膮czonego tego zaworu ale zbieg艂o si臋 to z instalacj膮 gazu, auto inaczej si臋 zachowywa艂o i podejrzewa艂em 偶e ten zaw贸r mo偶e by膰 w to zamieszany. Ale w gruncie rzeczy to nie jego wina, jeszcze raz spr贸buj臋 i przypomn臋 o sobie ;) dzi臋ki Panowie :)
przez Golfik05c -  04 mar 2018, 13:46
 pomorskie
Witam, mam problem. Zapali艂a mi si臋 kontrolka check engine, pod艂膮czy艂em pod kompa i nie wykaza艂o b艂ed贸w i kontrolka zgas艂a. Ale w momencie przekr臋cenia kluczyka do zap艂onu jest taki dziwny dzwiek (strzelanie, burczenie, ci臋偶ko opisa膰) w miejscu na zdj臋ciu. Prosz臋 o pomoc co to jest za cz臋艣膰 itd. Z g贸ry dzi臋kuj臋. Podrawiam
Obrazek
przez Rutra23 -  04 mar 2018, 22:51
 wielkopolskie
Zaw贸r EGR, tradycyjna usterka, wy艂ama艂a si臋 cz臋艣膰 z臋b贸w ko艂a z臋batego wykonanego z tworzywa sztucznego. Usterka do usuni臋cia niewielkim kosztem. Nale偶y zdemontowa膰 pokrywk臋 (bez demonta偶u elementu z samochodu) i zmieni膰 po艂o偶enie ko艂a z臋batego, gdy偶 nie pracuje ono na ca艂ym obwodzie. i
przez Golfik05c -  10 mar 2018, 11:13
 pomorskie
Witam, u艂ama艂y mi si臋 dwa z膮bki w EGR (tak jak na zdj臋ciu). Komputer pokazuje b艂臋dy P0404 i P0408. Czy wystarczy wymieni膰 tylko t膮 jedn膮 z臋batk臋 (jak tak to gdzie mog臋 dosta膰) czy musz臋 wymieni膰 ca艂y EGR? Dzi臋kuj臋 za odpowied藕 i pozdrawiam.
Obrazek
Awatar u偶ytkownika
przez Dexter23pl -  10 mar 2018, 14:33
 艣l膮skie
ja to robi艂em koledze i po prostu wkr臋ci艂em maluti wkr臋t w bok k贸艂ka z臋batego aby nie schodzi艂o do ko艅ca.
jest w zerowym po艂o偶eniu teraz w innej pozycji ale nie ma b艂臋d贸w i silnik normalnie pracuje
Awatar u偶ytkownika
przez Cimek -  17 mar 2018, 19:16
 opolskie
Co to za czujnik? Temperatury paliwa? Z tego wychodzi mi kabel i zako艅czony jest jak膮艣 paczuszk膮 poowijan膮 izolacj膮.
Obrazek
przez szukaj -  27 kwie 2018, 22:23
 mazowieckie
Witam, rozebra艂em dzi艣 przedni s艂upek kierowcy. I ukaza艂 mi si臋 taki kabel, zaznaczony na zdj臋ciu. Pytanie od czego on jest bo jest tak jakby uci臋ty. Obrazek