Volkswagen Golf MK5

Pozosta┼ée tematy zwi─ůzane z Golfem V /nie pasuj─ůce do powy┼╝szych/
przez wojniz -  28 lis 2017, 22:50
 podkarpackie
Tak jak kolega wyżej zauważył (037959984D). Na klimaty zimowe.

Moim zdaniem mo┼╝esz to wywali─ç. (pewnie trzeba b─Ödzie wykodowa─ç, ┼╝eby b┼é─Öd├│w nie by┼éo) U mnie tego nie ma i dzia┼éa. Zreszt─ů, w ma┼éo kt├│rym BGU w PL to widzia┼éem.

Ta rura p─Öka w tamtym miejscu na┼éogowo. Ju┼╝ druga mi posz┼éa. Na t─Ö chwil─Ö trzyma si─Ö na izolacji. Ale ju┼╝ za now─ů si─Ö rozgl─ůdam.
przez leszek22 -  29 lis 2017, 15:59
 podkarpackie
Niestety nie ma tam takiej z┼é─ůczki, w┼éa┼Ťnie samoch├│d by┼é sprowadzany ze Szwecji wi─Öc to by si─Ö zgadza┼éo, pr├│bowa┼éem ju┼╝ je┼║dzi─ç bez pod┼é─ůczonego tego zaworu ale zbieg┼éo si─Ö to z instalacj─ů gazu, auto inaczej si─Ö zachowywa┼éo i podejrzewa┼éem ┼╝e ten zaw├│r mo┼╝e by─ç w to zamieszany. Ale w gruncie rzeczy to nie jego wina, jeszcze raz spr├│buj─Ö i przypomn─Ö o sobie ;) dzi─Öki Panowie :)
przez Golfik05c -  04 mar 2018, 13:46
 pomorskie
Witam, mam problem. Zapali┼éa mi si─Ö kontrolka check engine, pod┼é─ůczy┼éem pod kompa i nie wykaza┼éo b┼éed├│w i kontrolka zgas┼éa. Ale w momencie przekr─Öcenia kluczyka do zap┼éonu jest taki dziwny dzwiek (strzelanie, burczenie, ci─Ö┼╝ko opisa─ç) w miejscu na zdj─Öciu. Prosz─Ö o pomoc co to jest za cz─Ö┼Ť─ç itd. Z g├│ry dzi─Ökuj─Ö. Podrawiam
Obrazek
przez Rutra23 -  04 mar 2018, 22:51
 wielkopolskie
Zaw├│r EGR, tradycyjna usterka, wy┼éama┼éa si─Ö cz─Ö┼Ť─ç z─Öb├│w ko┼éa z─Öbatego wykonanego z tworzywa sztucznego. Usterka do usuni─Öcia niewielkim kosztem. Nale┼╝y zdemontowa─ç pokrywk─Ö (bez demonta┼╝u elementu z samochodu) i zmieni─ç po┼éo┼╝enie ko┼éa z─Öbatego, gdy┼╝ nie pracuje ono na ca┼éym obwodzie. i
przez Golfik05c -  10 mar 2018, 11:13
 pomorskie
Witam, u┼éama┼éy mi si─Ö dwa z─ůbki w EGR (tak jak na zdj─Öciu). Komputer pokazuje b┼é─Ödy P0404 i P0408. Czy wystarczy wymieni─ç tylko t─ů jedn─ů z─Öbatk─Ö (jak tak to gdzie mog─Ö dosta─ç) czy musz─Ö wymieni─ç ca┼éy EGR? Dzi─Ökuj─Ö za odpowied┼║ i pozdrawiam.
Obrazek
Awatar u┼╝ytkownika
przez Dexter23pl -  10 mar 2018, 14:33
 ┼Ťl─ůskie
ja to robiłem koledze i po prostu wkręciłem maluti wkręt w bok kółka zębatego aby nie schodziło do końca.
jest w zerowym położeniu teraz w innej pozycji ale nie ma błędów i silnik normalnie pracuje
Awatar u┼╝ytkownika
przez Cimek -  17 mar 2018, 19:16
 opolskie
Co to za czujnik? Temperatury paliwa? Z tego wychodzi mi kabel i zako┼äczony jest jak─ů┼Ť paczuszk─ů poowijan─ů izolacj─ů.
Obrazek
przez szukaj -  27 kwie 2018, 22:23
 mazowieckie
Witam, rozebra┼éem dzi┼Ť przedni s┼éupek kierowcy. I ukaza┼é mi si─Ö taki kabel, zaznaczony na zdj─Öciu. Pytanie od czego on jest bo jest tak jakby uci─Öty. Obrazek
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7