Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Manios -  02 paź 2014, 13:44
 pomorskie
#144839
To mogła przyjść i powiedzieć wprost że jest głodna albo jest jej zimno,
to coś byśmy zoorganizowali,
a nie kuz.wa auto mi kąsać :cool:
By hipijo -  15 mar 2015, 20:04
 pomorskie
#170124
Serio produkują taki odstraszacz? Nieźle. W ogóle się nie spodziewałam kuny. Koty czasem sypiają na moich kołach. Ale to tylko tyle jeśli chodzi o zwierzynę. Czasem jakaś ćma mnie nawiedza.
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  02 sty 2016, 21:32
 lubelskie
#208043
SZARWUS pisze:
maverick pisze:
SZARWUS pisze:Prościej kunę zabić :D
Prádem z akumulatora :cool:
Np. :D
A nie lepiej zaprosić ją na flaszkę i wytłumaczyć przy wódce, ze tego Golfa nie rusza, a obok stoi "smaczniejszy" sasiada ? :naughty: Po co zaraz zabijać...może ma młode, rodzinę i kredyt :sleepy:
Awatar użytkownika
By qbq903 -  03 sty 2016, 14:12
 dolnośląskie
#208165
kasander pisze:w audi A5 kuna pogryzła mi kable, zamontowałem urządzenie które wysyła impulsy ,i problem z głowy
http://www.kuk-marderabwehr.de/home.html,w Mieczysławie tez zamontowałem i mam spokój.
Obrazek Uploaded with fotem.pl
A ja myślałem, że te wszystkie elektroniczne zabawki pod aku to szmelc :szok:
Kiedyś nawet czytałem, że kuny mają ulubione marki i części :)
Awatar użytkownika
By pinio -  03 sty 2016, 20:40
 dolnośląskie
#208268
A oto moje doświadczenie z kunami i szukanie sposobu...
Zakupiłem oto taki odstraszacz w sumie trzy sztuki do pozostałych samochodów też zostały zainstalowane...
Obrazek
Kuny jak właziły tak dalej sobie włażą...do wszystkich trzech aut,kasa wyrzucona w błoto... :ireful:

Nie poddawałem się i zakup następnego środka...
Obrazek
Znów kasa w BŁOTO...
Pojechałem do ASO VW mają środek w spreju i koszt ok.60-70 zł, ale przed jego użyciem koniecznie jest umycie komory silnika ponieważ kuna zostawia swoje "ślady-zapachy itp." koszt wykonania usługi bodajże 150-180 zł. :eek:
Znajomy zaś mówił że pomaga umieszczenie włosów ludzkich,mi bynajmniej też to nie pomogło..

Jedynie jak na razie to pomaga w ich odstraszeniu "DOMESTOS" w kostkach ten zielony,ma tych kostek powieszonych ze cztery sztuki,co jakiś czas wymieniam,bywa że zapomnę to już widzę łapki jak jest deszczowa pogoda na pokrywie silnik...
Dodatkowi zakupiłem jeszcze klatkę ale tylko jak na razie dwa koty dały się złapać... :clap:
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  03 sty 2016, 20:54
 dolnośląskie
#208277
pinio pisze: Jedynie jak na razie to pomaga w ich odstraszeniu "DOMESTOS" w kostkach ten zielony,ma tych kostek powieszonych ze cztery sztuki,co jakiś czas wymieniam,bywa że zapomnę to już widzę łapki jak jest deszczowa pogoda na pokrywie silnik...
hehehehehehe
otwierasz mache a tam zapach jak z czystego kibla :laugh: :laugh: