Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By liroyek -  05 lis 2008, 9:16
 -------
#12891
Witam

postanowilem sie z wami podzielic moim wczorajszym przezyciem, od tej pory zawsze bede lukal przez szybe co robia z moim autkiem :)

wygladalo to tak:

na godz 18 umowilem sie na wymiane opon, przyjechalem pan obszedl autko czy nie ma rys, dal folie na kierownice, drozek i siedzenie, przyedl drugi pan i wjechalem autem na warsztat, autko stalo na srodku bo konczyli jakiegos golfa,
pozniej pan wziol golfa odjechal max pod drzwi i wsiadl w moja jette i cofie iiiiiii..... dup w tego w tego golfa :( moja jetti :(
odrazu mowie do kolesia ktory przyjal moj czy moge tam wejsc bo ktos wlasnie moim autkiem przywalil w drugie, on ze to nie mozliwe i ze wola kierownika serwisu, jak sie okazalo o wlasnie on cafal :>

oczywiscie byla rysa, plus jakby zdarcie do plastiku, pan powiedzial ze zaraz to przepoleruje i nie bedzie sladu, ja ok
po 30 min pan mnie wola, ja patrze a tam normalnie widac ze jest gleboka gruba krecha, to czarne zniklo bo to reszte z zderzaka tego golfa ;)

no drugi raz polerka, teraz juz z maszynka, kolejne 30 min ogladam ok rysy nie widac ale za to pojawily sie mikro ryski "kolka" z polerki :> pan mi wciskal ze tak jest na calym aucie bo to o dmycia itp, jak mu powiedzialem ze pracuje w automotivie i wiem jak wyglada rysa po myciu a jak po polerce to poiedzial ze jeszcze raz cos zrobia, (wszysc patrzyli i kiwali glowa - pewnie mysleli ale udup ;) ) po kolejnych 30 min sladu nie bylo :) czyli jednak sie da ;)

pozniej przepraszanie no ze zdazylo sie itp, przy okazji zauwzyli jakis zwisajace kabelek, odrazu poprawili, posmarowali jakies gumki w zawieszeniu, dali 50 % rabatu na usluge, w razie gadobicia mam sie zglosic bo maja magika ;) ogolnie ok :) tylko dlaczego akurat mi sie to musialo zdazyc :>


moral z tego taki:

nie wazne gdzie oddajesz autko i tak musisz im patrzec na rece :P
By Jedi -  05 lis 2008, 15:49
 -------
#12902
faktycznie, zdarzenie bardzo nieprzyjemne, ja bym chyba siê w¶ciek³. Uwa¿am, ¿e nawet grosza nie powinni wzi±æ za wymiane opon.

Swoj± drog± zawsze powinno siê dogl±daæ co robi± przy aucie i to nie tylko przez szybe.
Awatar użytkownika
By liroyek -  05 lis 2008, 20:54
 -------
#12911
tylko ze za szybe cie nie wpuszcza ze wzgledow bezpieczenstwa :> no chyba ze cos sie stanie to wtedy nie maja wyjscia ;)
By Jedi -  06 lis 2008, 0:12
 -------
#12914
u mnie nie ma z tym problemów, w koñcu to moje auto i chce widzieæ co przy nim robi±.
Awatar użytkownika
By tygrysek -  06 lis 2008, 0:28
 -------
#12915
Zawsze jak mówi³em ¿e chcê popatrzeæ to mnie wpuszczali ... w sumie to bardzo mi³e mozna sobie bezpo¶rednio z mechanikiem pogadaæ i opisaæ usterkê ... to sporo pomaga