Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By maluszek -  17 sty 2007, 1:38
 mazowieckie
#1361
fali22 pisze:Co zamierzasz kupic do swojej V ?
Oprócz tego co ju¿ kupi³em:
- xenony
- metalow± os³onê silnika
- wiêksz± turbinê
- wska¼nik temperatury gazów wydechowych (ci¶nienie turbiny ju¿ mam)

Ale najpierw hamulce od R32, bo standardowe nie nadaj± siê nawet do hamowania pod górê.
Ostatnio zmieniony 25 lut 2007, 6:55 przez maluszek, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By fali22 -  31 sty 2007, 8:02
 -------
#1614
Ok .
Przez ostatnie kilka dni zrobilem.

Podlokietnik z ktorego jestem bardzo zadowolony

Glosniki do tylu (teraz gra sporo lepiej)

DVD tez zamontowalem (super sprawa) Nie tylko odczytuje plyty DVD jak i CD-RW , CD-R , CD , MP3 , WMA , JPG , I duzo innych.
Rowniez moge do adaptera podpiac KAMERKE np. do cofania , oraz aparat cyfrowy i przegladac fotki zrobione aparatem.

Pomalowalem rowniez (zaciski hamulcow, obramowanie tarcz) na czerwono zajelo mi to pelne 4dni. Ale sie oplacalo super efekt . Fotki dam dopiero jak snieg zejdze poniewaz nie uzytkuje autka w okresie zumowym

8)
By way4 -  31 sty 2007, 13:27
 -------
#1619
Mapy mozna sciagnac z internetu ostatnio sciagnalem cala europe kazdy kraj oddzielnie bo na CD do naszych navi i dzialaja te 2 co nagralem bez problemowo fakt troche motania przy nagrywaniu plyty ale nie jest zle no i co najwazniejsze za darmo :)
By Camel -  31 sty 2007, 17:53
 wielkopolskie
#1629
fali22 pisze:nie uzytkuje autka w okresie zumowym
Te¿ bym tak chcia³! Niestety zima 2005/06 zostawi³a mi pami±tkê na przedniej szybie w postaci pêkniêcia (dosta³em z kamyszka) i teraz czeka mnie zamawianie szk³a :( ... obecnie czekam na realizacjê zamówienia w serwisie VW (zderzak GTI, lewarek i kierownica R32) i na paczkê z niemiec ("clean" gril od Jetty i uchwyt na napoje z roletk±)
Awatar użytkownika
By miszi -  23 lut 2007, 19:14
 -------
#2404
fali22 pisze:Co zamierzasz kupic do swojej V ?
Ja mam zamiar kupiæ
przedni zderzak z Jetty, ale chyba nie pasuje wiêc GTI ewentualnie grill z Jetty
felgi:
Obrazek
lampy:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
By MarekPolhagen -  23 lut 2007, 19:41
 -------
#2407
Co zamierzasz kupic do swojej V
1. Podlokietnik 8)
2. Felgi 17 cali z oponami (wiosna) 8)
3. Chromowane nakladki na klamki, lusterka, progi 8)
4. Skorzana tapicerka :?:
5. Lepsze radio :?:
6. Tylne lampy (diodowe) :?:

:?: - jeszcze sie zastanawiam.
Awatar użytkownika
By fali22 -  23 lut 2007, 19:48
 -------
#2408
MarekPolhagen pisze:
Co zamierzasz kupic do swojej V
1. Podlokietnik 8)
2. Felgi 17 cali z oponami (wiosna) 8)
3. Chromowane nakladki na klamki, lusterka, progi 8)
4. Skorzana tapicerka :?:
5. Lepsze radio :?:
6. Tylne lampy (diodowe) :?:

:?: - jeszcze sie zastanawiam.
No zmiany ok :lol:
We¶ daj do kartoteki fotki swojej V !!!!!!!!! :wink:
Awatar użytkownika
By miszi -  23 lut 2007, 20:01
 -------
#2416
...a pomy¶leæ ¿e oferowali mi astrê III z pod³okietnikiem, 1.6, na alusach 16" i ja wybra³em dro¿szego golfa :? :?
Awatar użytkownika
By fali22 -  23 lut 2007, 20:02
 -------
#2417
miszi pisze:...a pomy¶leæ ¿e oferowali mi astrê III z pod³okietnikiem, 1.6, na alusach 16" i ja wybra³em dro¿szego golfa :? :?
No i dobrze wybra³e¶ :wink:
Awatar użytkownika
By miszi -  23 lut 2007, 20:06
 -------
#2418
fali22 pisze:
miszi pisze:...a pomy¶leæ ¿e oferowali mi astrê III z pod³okietnikiem, 1.6, na alusach 16" i ja wybra³em dro¿szego golfa :? :?
No i dobrze wybra³e¶ :wink:
wiem :D :D chocia¿ ten pod³okietnik i ponad 100 KM nie daj± smi spokoju, bo Astra by³a tañsza a mia³a lepsze wyposa¿enie i byli sk³onni zrezygnwaæ z 70% mar¿y jak przy zwrocie auta testowego powiedzia³em ¿e zamówi³em ju¿ VW :D :D Ale Golfik jest super
By lisik -  23 lut 2007, 21:27
 -------
#2425
Je¿eli powiesz ze asterka byla ta fajna 3 drzwiowa coupe to powiem ze zrobiles :twisted:
mimo ze astra to kaszana jeszcze gorzej zrobiona :D
Awatar użytkownika
By miszi -  23 lut 2007, 22:14
 -------
#2429
lisik pisze:Je¿eli powiesz ze asterka byla ta fajna 3 drzwiowa coupe to powiem ze zrobiles :twisted:
mimo ze astra to kaszana jeszcze gorzej zrobiona :D
nie to by³o 5D
Awatar użytkownika
By krz_p -  24 lut 2007, 10:34
 wielkopolskie
#2431
miszi pisze:
fali22 pisze:Co zamierzasz kupic do swojej V ?
Ja mam zamiar kupiæ
przedni zderzak z Jetty, ale chyba nie pasuje wiêc GTI ewentualnie grill z Jetty
felgi:
Obrazek
lampy:
Obrazek
Obrazek
miszi b³agam nie kupuj tych felg, nawet na A3 wygl±daj± niespecjalnie
byæ mo¿e za ok 3.5 miesi±ca bêdê mia³ do sprzedania fajne felgi 17 8)
By Hulaj -  24 lut 2007, 12:45
 mazowieckie
#2433
Widze Panowie ze kazdy ma jasne plany co do dalszego losu swojego auta. Wydaje mi sie ze poprzez tuning nasze auta staja sie nam blizsze w tym indywidualnym charakterze :) Tylko czemu dobre zabawki tyle kosztuja? Wydaje mi sie ze byc takim tunerem to zloty interes, kazdy kierowca jak sie napali to nawet nie pomysli ile przeplaca :) ehh taki nasz los, widocznie placi sie za cos wiecej niz materialy i mar¿a wszystkich po drodze.

To tyle glupim wstepem. Oczywiscie tez mam plany i marzenia:
po pierwsze marzy mi sie caly wydech Milltek, APR lub Supersprint. Caly od downpipe'u po ostatnia puche, koszt - szkoda gadac. Do tego nowy program i calosc jakies 250 KM spokojnie wydoi (i tak za duzo na oske), jak po tym zastrzyku energii auto nie bedzie dobrze hamowac to mam na oku zestaw od R32, spokojnie wystarczy.Dalsze ewentualne modyfikacje to beda w celu podniesienia trwalosci (el.od edition30 s3 lub innych mocniejszych 2.0TFSI) no ale na to to poczekam niestety na nieszczescie wlascicieli az sie rozbija i mi tanio opchnal:) Z zewnatrz narazie nic nie przewiduje, chcialbym zeby auto zachowalo charakter seryjnego GTI.

A moze ktos z forumowiczow zna adresy sklepow internetowych polskich czy zagranicznych z czesciami do naszych niuniek, moze taki topic?