Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By kubajabko -  09 cze 2014, 14:32
 śląskie
#134392
Witam, postanowiłem wymienić sobie znaczek w kluczyku bo był cały wytarty, poczytałem jak to zrobić i wziąłem się do roboty.. I tu pojawił się problem bo ten znaczek w ogóle nie chce odejść, ten metal się gnie i można jedynie rozdłubywać to po trochu.. Wygląda to tak jakby znaczek był zatapiany w tym plastiku kluczyka a nie jak to wyczytałem w internecie, był klejony. Dłubać dalej czy nowy przyklejać na to?
Awatar użytkownika
By kubajabko -  09 cze 2014, 14:39
 śląskie
#134396
tyle że właśnie nie ma go jak odkleić, tak mocno się trzyma .. da się go 'rozrobić' i przerzeźbić jednocześnie plastik pod spodem, próbowałem nawet opalarki i nic nie pomogło :(

Edit: Wpadłem na pomysł rozrobienia go w miejscu śrubki i zadziałało, odlazł ale faktycznie był czymś mocniejszym klejonym przez poprzedniego właściciela.. ważne że się udało :D
By BIPOP -  04 wrz 2014, 11:05
 -------
#142116
Moglbys mi podac jakas strone internetowa gdzie moglbym taki znaczek kupic .Bo ja niestety niemam przy moich kluczykach a chcialbym miec a niemoge nigdzie znales :-/
dzieki i pozdrawiam
By arianm -  10 paź 2014, 10:30
 mazowieckie
#145827
major pisze:Org znaczek odchodzi jak go dobrze podgrzejesz pelusią/hot airem
major -przyjacielu ,co to za urządzenie ? troszke już chodzę po tej ziemi a nie spotkałem się z takim terminem .
Awatar użytkownika
By woojtek1983 -  10 lis 2018, 13:05
 małopolskie
#269373
potwierdzam aby wymienic logo orginalnego kluczyka trzeba dostac sie do srubki sam walczylem z tym ok 1,5 godziny i juz prawie sie poddalem próbujac opalarka , srubokretami i nożykami przy okazji rysujac sobie obudowe :fluff: najlepiej odrazu namierzyc srubke i wykrecic ja wtedy logo odchodzi.