Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By npb -  22 lut 2009, 0:53
 -------
#15062
Jaro pisze:chomik napisal ze trzeba ten guzik nacisnac u mnie jest tak ze musze przytrzymac go (srodkowy) 3sek i sam bagaznik sie odryglowuje
wierzcie mi testowa³em wszystkie mo¿liwo¶ci, w³±cznie z duszeniem tego guzika ile wlezie
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  01 kwie 2016, 8:07
 warmińsko-mazurskie
#222491
Spoko, :) ważne żeby przydało się i pomogło
Chyba że coś innego się dzieje :unsure: Bo tak jak piszesz po 2-3 minutach to trochę długo :hmmm: bo jeżeli jest ta opcja włączona, to po kilkunastu metrach się drzwi blokują, a prędkość 15 km/h szybko sie osiąga :cool: miejmy nadzieję że ta opcja była włączona :oczko:
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  17 kwie 2017, 21:58
 pomorskie
#250664
A-R-T-U-R pisze:Tak. Nacisniecie guzika odblokowania po stronie kierowcy
Lub wcześniejsza dezaktywacja autoryglowania :)

Dodano po 2 minutach 26 sekundach:
Jak kodowałem golfa 6 w którym było autoryglowanie to też musiałem dwa razy ciągnąc za klamkę wychodząc
Awatar użytkownika
By UnlimitedPL -  17 kwie 2017, 22:31
 śląskie
#250668
Mettenoos pisze:
A-R-T-U-R pisze:Tak. Nacisniecie guzika odblokowania po stronie kierowcy
Lub wcześniejsza dezaktywacja autoryglowania :)

Dodano po 2 minutach 26 sekundach:
Jak kodowałem golfa 6 w którym było autoryglowanie to też musiałem dwa razy ciągnąc za klamkę wychodząc
No właśnie chodzi o to żeby np pasażer mógł za pierwszym razem otworzyć drzwi bez konieczności pamiętania przez kierowcę o odryglowaniu drzwi przyciskiem ;) W golfie 6 u mnie jest za pierwszym razem. Może to kwestia kodowania... Mogę podrzucić swoje tylko z czego? 09: Cent. Elect.? Może jakiś nieopisany bit jest za to odpowiedzialny bo raczej zamki się nie zmieniały.
Awatar użytkownika
By UnlimitedPL -  17 kwie 2017, 23:21
 śląskie
#250673
Nie mam przy sobie instrukcji do G5 ale w instrukcji G6 możemy przeczytać:
Obrazek
Skoro kolega wyżej mówi, że kodował w G6 i działało na 2 razy to znaczy że gdzieś to musi być do przestawienia.
Popróbuje metodą prób i błędów jak będę miał dostęp do innego G6 z otwieraniem na 2 razy bądź G5. Dzięki! :)
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  17 kwie 2017, 23:24
 pomorskie
#250674
W Mk5 nie ma takiej opcji w kodowaniach. Jedynie dezaktywacja kodowania autoryglowania pozwala na otwarcie jednokrotnym pociągnięciem klamki. W mk6 jest BCM a w Mk5 nie. Dziękuję, dobranoc