Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Dany_2002 -  10 paź 2014, 10:31
 mazowieckie
#145828
Witajcie drodzy forumowicze.
Zwracam się Was z prośbą o pomoc w wycenie szkody.
Mam mojego golfika V od 2 miesięcy i niedane mi było się nim nacieszyć. Kupiłem go jako bezwypadek i......ehhhh wczoraj gościu z całym impetem wjechał w d......
Wiem że wycena przez rzeczoznawcę będzie zaniżona a chciałbym jakieś pieniążki odzyskać aby godnie go naprawić.
Uszkodzeniu uległy:
- klapa tylna zagięty rant na dole
- cały zderzak tylny górna część i dolna
- oświetlenie tablicy
- belka pod zderzakiem tył
- przesunięta podłoga (szczelina w tylnych drzwiach minimalna) + zagięcie tylnego błotnika
- maska przód zagięcie
- zderzak przód + nakładka lewa w zderzaku
- halogen lewy + jego kratka
- kratka duża w zderzaku
- grill ze znaczkiem
- lampy P+L pourywane zaczepy
- przesunięcie pasa przedniego + pogięcie
- nakładka tego pasa przedniego
- chłodnica klimatyzacji pogieta
- puszka dolotu przed filtrem
- belka przód + styropian pod nią
- i tablice rej
Narazie to tylko co widać gołym okiem bez rozbierania, no i nie wiem jak roboczogodziny naprawy w Warszawie.
Jeżeli któryś z forumowiczów byłby na tyle miły że pomógłby mi to wstępnie wycenić byłbym bardzo wdzięczny. Nie chcę się go pozbywać bo jestem z niego zadowolony ale otrzymać uczciwe pieniądze aby go naprawić
Z góry dziękuję Daniel.
By Dany_2002 -  10 paź 2014, 12:06
 mazowieckie
#145838
Rozważam każdą możliwość z tym, że ...
czy aso wsadza tylko oryginalne części czy też zamienniki, przy naprawie czasami wolałbym mieć część używaną w dobrym stanie ale oryginalną niż jakiś zamiennik (np lampy , czy zderzak) który pasuje jak..... wiadomo. Oczywiście aso jest najbardziej bezproblemowym rozwiązaniem ale zadając pytanie miło posłuchać rad. jest to pierwsza przygoda i nie chciałbym być zrobiony w .....
Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  10 paź 2014, 12:47
 dolnośląskie
#145840
Dany_2002 pisze:Rozważam każdą możliwość z tym, że ...
czy aso wsadza tylko oryginalne części czy też zamienniki, przy naprawie czasami wolałbym mieć część używaną w dobrym stanie ale oryginalną niż jakiś zamiennik (np lampy , czy zderzak) który pasuje jak..... wiadomo. Oczywiście aso jest najbardziej bezproblemowym rozwiązaniem ale zadając pytanie miło posłuchać rad. jest to pierwsza przygoda i nie chciałbym być zrobiony w .....
Jeszcze raz dzięki za odpowiedzi
ASo to ASO - nie spotkałem się aby były tam stosowane zamienniki.