Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By miodek89 -  02 lip 2017, 20:38
 mazowieckie
#254030
Dzięki za info. Więc rozumiem albo jakoś naprawić obecne wygluszenie albo szukać ori.

Dodano po 12 godzinach 45 minutach 12 sekundach:
Zaznaczyłem (pożyczone zdjęcie z forum) gdzie u mnie kawałek się kruszy. Dopóki nie znajdę nowego wygłuszenia można wyciąć jakiś kawałek materiały i przykleić tam? Co o tym sądzicie?
Obrazek
By Jaggv_I -  03 cze 2020, 20:45
 małopolskie
#281917
Hej, odświeżam bo również mam zeżarte/zniszczone wygłuszenie i od dłuższego czasu zastanawiam się czy kupić nowe czy po prostu wywalić stare i nic tam nie dawać. Widziałem że są modele bez wygłuszenia, jak to jest z tym ? czemu jeden model ma a inny nie ? Mój to 1.6 benzyna, i szczerze mówiąc nie zależy mi bardzo na tym wygłuszeniu, ważne żeby to nie wiązało się z jakimiś negatywnymi konsekwencjami (oprócz większego hałasu) ? Słyszałem że lakier pęka na masce itp. Co sądzicie ?
Awatar użytkownika
By wojtas4589 -  03 cze 2020, 20:53
 warmińsko-mazurskie
#281918
Ja wyrzuciłem do śmietnika i jeżdżę bez wygłuszenia, lakier mi nie pęka, a czy jest głośniej to nie wiem, nie wnikałem w to, bo ogólnie i tak golfy są głośne w środku.
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  03 cze 2020, 21:28
 śląskie
#281919
@wojtas4589 dokładnie . wygluszenie tego auta to masakra.
Ja kupiłem wygluszenie nowe zamiennik i jest naprawde mega jakość. Kupiłem z ciekawości. Spostrzeżenia po montażu Żadne hehe
Awatar użytkownika
By wojtas4589 -  03 cze 2020, 21:58
 warmińsko-mazurskie
#281921
@Dexter23pl ja nie kupiłem, bo szkoda mi było kasy, wolę przeznaczyć to na paliwo lub nową oponę. Z wygluszeniem ładniej maską się prezentuje, jak ktoś często musi otwierać. :tooth: ja na szczęście otwieram jak skończy mi się płyn do spryskiwaczy i czasem sprawdzam olej, odpukać w niemalowane, twu twu...