Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  30 gru 2018, 0:03
 pomorskie
#270582
GrzeSek pisze:
29 gru 2018, 20:53
Nie wiem czy to coś oznacza, ale w sterowniku gateway fotel kierowcy i pasażera ma informację not installed.
To nie ma żadnego związku z czujnikiem zapięcia pasów, to chodzi o fotele z pamiecią, jeśli ich nie masz to nie koduj, dlatego masz not installed. Pasów nie koduje się gateway bo to tylko czujnik a nie sterownik, zwykły pikacz :-)
Awatar użytkownika
By GrzeSek -  30 gru 2018, 0:14
 zachodniopomorskie
#270583
Dexter23pl pisze:W gatevej to tego nie ma byc może to tyczy sie jakiegos dodatkowo wyposażenia do innego auta. Sprawdź w blokach pomiarowych od airbag.
Jakie masz oznaczenie literowe ster airbab? Oraz kodowanie?
Kodowanie airbag 0012364 a oznaczenie sterownika 1K0909605A.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By GrzeSek -  30 gru 2018, 8:09
 zachodniopomorskie
#270587
Mettenoos pisze:Kod wyposażenia 9P3 Seat belt check: Seat belt reminder, electric contact in buckle
No to na tej naklejce co jest w książce serwisowej z kodami wyposażenia nie ma takiego oznaczenia. Myślałem, że comfortline będzie miał takie coś w podstawie.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka

Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  30 gru 2018, 9:28
 śląskie
#270590
@GrzeSek masz taki sam ster co Ja A.
To sterownik z mała wtyczką.
Tu masz późniejsze kompatybilne oznaczenia lecz nie wiem który to obsługuje.
1k0909605 A. D. H. M. S. AA
Sterownik musi byc z mk5.
Nie może byc z angola bo one chyba tylko obsługują zapinke kierowcy wiec w angolu to siedzenie pasażera.
Na all obdzwonilem wszystkich co mieli interesujące mnie oznaczenia lecz nikt nie potrafił powiedzieć czy byly zapinki z czujnikami w aucie.
Ja znalazlem u siebie na złomie chyba D lub H w skodzie i po zamontowaniu okazalo się skoda ma w tylnych zapinkach napinacze pasów i za Chiny nie da sie tego wykodowac z tego sterownika mimo że ma oznaczenie kompatybilne. Liczy się widocznie jeszcze pod jakie wyposażenie.
Ludzik sie pojawil na liczniku lecz tez błąd airbag.
Najłatwiej bedzie zamontowanie sterownika airbag z dużą wtyczka i poprzepinanie kabli.
Dołozenie przewodu do obecnego A powoduje wykrywanie zapinki lecz w chwili odpiecia pasa na liczniku pojawia sie blad airbag a w vcds informacja o zwarciu na tym przewodzie.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  30 gru 2018, 12:29
 pomorskie
#270598
GrzeSek pisze:
30 gru 2018, 8:09
Mettenoos pisze:Kod wyposażenia 9P3 Seat belt check: Seat belt reminder, electric contact in buckle
No to na tej naklejce co jest w książce serwisowej z kodami wyposażenia nie ma takiego oznaczenia. Myślałem, że comfortline będzie miał takie coś w podstawie.

Wysłane z mojego Mi MIX 2 przy użyciu Tapatalka
Wlepa nie zawiera wszystkich kodów wyposażenia :oczko: