Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  21 mar 2015, 13:49
 lubelskie
#170762
Z niektórych plastików łuszczy się co prawda powłoka galwaniczna, ale zarówno spasowanie jak i większość materiałów są mimo wszystko na wysokim poziomie.
Powłoka GALWANICZNA na plastiku... ale redaktor uzdolniony :D , powłoka galwaniczna może być na metalu ! :silence:
By mateusz__pl -  02 kwie 2015, 10:39
 wielkopolskie
#172372
A ja uważam że jak dbasz to tak masz! :) Ludzie by chcieli kupic diesla i przez 300 tys nic nie robic. Ewentualnie olej wymienic jak im sie przypomni. Naprawde mało jest ludzi takich jak tu na forum co troszczą sie o swoje autka :)
Awatar użytkownika
By Manios -  06 kwie 2015, 13:13
 pomorskie
#172804
Jak czytam te na siłę wymyślone "wydumki dziennikarskie" pod zdjęciami to mi aż słabo :wall:

"...Zainteresowanie klientów okazało się umiarkowane, a nowe auta samotnie stały na placach przed salonami dealerskimi. Z czasem sytuacja unormowała się, a Golf znowu stał się chętnie wybieranym modelem"

No opis godny co najmniej raczkującego pisarza powieści romantycznych.
Ciekawe skąd miał tak obszerną wiedzę że takie bzdury wypisuje?
Niech zgadnę...Nie było już co wcisnąć na 10 miejsce tego fantastycznego artykułu więc trzeba było otworzyć wodze fantazji?
Bzdury z palca wyssane.
By wojniz -  06 kwie 2015, 14:14
 podkarpackie
#172809
@up. Dokładnie o to. My tutaj malutką gównoburzę urządzimy, a na onecie wielka gównoburza w komentarzach. I wyświetlenia lecą. Kasa się zgadza. Wszyscy zadowoleni. No... prawie wszyscy.

Na onet to szkoda zaglądać, bo to jedno wielkie g*, nastawione tylko na nabijanie wyświetleń.
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  06 kwie 2015, 16:44
 lubelskie
#172823
Manios pisze:Jak czytam te na siłę wymyślone "wydumki dziennikarskie" pod zdjęciami to mi aż słabo :wall:

"...Zainteresowanie klientów okazało się umiarkowane, a nowe auta samotnie stały na placach przed salonami dealerskimi. Z czasem sytuacja unormowała się, a Golf znowu stał się chętnie wybieranym modelem"

No opis godny co najmniej raczkującego pisarza powieści romantycznych.
Ciekawe skąd miał tak obszerną wiedzę że takie bzdury wypisuje?
Niech zgadnę...Nie było już co wcisnąć na 10 miejsce tego fantastycznego artykułu więc trzeba było otworzyć wodze fantazji?
Bzdury z palca wyssane.
Mógł Fiata Stilo dać dziennikarzyna, byłoby zgodnie z prawdą że towar nie chodliwy był :ok:
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  06 kwie 2015, 22:27
 lubelskie
#172852
wojniz pisze:Kurde, a stilo to akurat ładny samochód moim zdaniem, przez chwilę się zastanawiałem, ale wsiadłem do golfa i już tak zostało....
Ja jechałem po Stilo (nie byłem na 100% zdecydowany) a wróciłem Golfem (może nie od razu ale go oblukałem, sprawdziłem i za dzień był mój) :D Ten sam komis.


Stilo w salonach zalegało, nie sprzedawało się (przesadzili z ceną - 1.4 za 59900zł w podstawie) - cena jak za Golfa, a to Fiat. Po jakimś roku dwóch znizyli cene o jakieś 5 tysiecy, dodali wersje active (nawet była za 49 tys zł) ale ludzie mieli zakodowane, że Stilo drogie... Mieszkam koło salonu Fiata, nawet tam jakiś czas pracowałem.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  09 kwie 2015, 22:24
 pomorskie
#173301
Jak dla mnie Stilo to ładny samochód i nieźle wykonany, ładniejszy od rówieśnika Golfa IV, wnętrze również niezłe, moim zdaniem "przegrał" przez stereotypy