Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By zadowolony -  20 sty 2007, 13:26
 -------
#1422
Mia³em nissany i fiaty - one same nie odje¿dza³y, golf jest pierwszy raz. Mam alarm dog z kart± speed, co proponujecie jeszcze, ¿eby byæ w miarê pewny, naturalnie przed lawet± nie obroni siê nikt ). Auto jest na gwarancji wiêc nietypowa ingerencja w elektrykê jest nie bardzo polecana.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2015, 21:56 przez PotaS, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Poprawa "krzaczków" zamiast liter w tytule
By camelg -  20 sty 2007, 17:04
 -------
#1423
zadowolony pisze:Mia³em nissany i fiaty - one same nie odje¿dza³y, golf jest pierwszy raz. Mam alarm dog z kart± speed, co proponujecie jeszcze, ¿eby byæ w miarê pewny, naturalnie przed lawet± nie obroni siê nikt ). Auto jest na gwarancji wiêc nietypowa ingerencja w elektrykê jest nie bardzo polecana.


zamiast karty mam ukryty wy³±cznik plus blokade skrzyni biegów.
Karty nie mam bo do doga 50 nie da siê do³o¿yæ.

I chyba styka.
Awatar użytkownika
By fredric -  20 sty 2007, 17:04
 mazowieckie
#1424
parking strzezony i garaz pod domem. tak na powaznie to trzeba czekac az skonczy sie gwarancja iwtedy jakies zabezpieczenie na wlasnym patencie
Awatar użytkownika
By Bruce -  20 sty 2007, 17:08
 mazowieckie
#1425
zadowolony pisze:Mia³em nissany i fiaty - one same nie odje¿dza³y, golf jest pierwszy raz. Mam alarm dog z kart± speed, co proponujecie jeszcze, ¿eby byæ w miarê pewny, naturalnie przed lawet± nie obroni siê nikt ). Auto jest na gwarancji wiêc nietypowa ingerencja w elektrykê jest nie bardzo polecana.
Swietnie zalozony temat na forum Glownym. 8)
Idealny na zbieranie informacji do Firmy "znikajace GolfyV" :lol:
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  20 sty 2007, 17:35
 kujawsko-pomorskie
#1426
Mam kilka w³asnych zabezpieczeñ ale ich nie zdradzê. A chyba najlepsze to jest ubezpieczenie AC w pewnej i sprawdzonej Firmie. Pewnie ¿e strze¿ony parking czy gara¿ pomog± ale Bruce emitowa³ zdjêcie jak chyba w Hiszpani skubneli w gara¿u kó³ka i d..... :evil: Na to pomo¿e tylko AC.
Ostatnio zmieniony 20 sty 2007, 17:43 przez BRUNO55, łącznie zmieniany 1 raz.
By camelg -  20 sty 2007, 17:41
 -------
#1427
Bruce pisze:
zadowolony pisze:Mia³em nissany i fiaty - one same nie odje¿dza³y, golf jest pierwszy raz. Mam alarm dog z kart± speed, co proponujecie jeszcze, ¿eby byæ w miarê pewny, naturalnie przed lawet± nie obroni siê nikt ). Auto jest na gwarancji wiêc nietypowa ingerencja w elektrykê jest nie bardzo polecana.
Swietnie zalozony temat na forum Glownym. 8)
Idealny na zbieranie informacji do Firmy "znikajace GolfyV" :lol:
To ¿e wszyscy maj± DOG-i w Polsce to chyba nie tajemnica hehe (30 z kart± lub 50 bez). Blokade skrzynki te¿ widaæ a chyba nikt nie bedzie sie chwali³ gdzie ma ukryty wy³±cznik i co wy³±cza.
By Wcislak -  20 sty 2007, 20:53
 mazowieckie
#1432
Ja tam worze pitbula na tylnim siedzeniu :D :D :D
By camelg -  21 sty 2007, 15:07
 -------
#1438
Wcislak pisze:Ja tam worze pitbula na tylnim siedzeniu :D :D :D


Ja tam swoj± dobermanke hehe
Kiedy¶ na parkingu podszed³ do mnie typ bo chcia³ pieni±¿ka, ja szybka w dó³ a mój piesek od razu ¶wie¿ego powietrza chcia³ za³apaæ to my¶la³em ¿e ten pan szybszy od przeci±gu bêdzie hehehe :lol:
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  21 sty 2007, 20:02
 -------
#1443
no wiem koledzy no ale na wszystko jest rada, mam takich znajomków i co nieco mi powiedzieli ¿e potrafi± siê pod³±czyæ siê pod komputer przez ³±cze pod des± no i wszystkie zabezpieczenia s± jego :cry: jest sposób nawet na namierzanie satelitarne :cry:
By Wcislak -  21 sty 2007, 23:10
 mazowieckie
#1446
jeszcze jedna rada "Szacunek ludzi Ulicy" i nic sie nie stanie To dzia³a 8)
By way4 -  21 sty 2007, 23:30
 -------
#1448
a niech biora mojego w cholere wyjde jeszcze lepiej na tym kupie sobie cos lepszego z ubezpieczenia :). Raz juz mi ukradli ostatni samochod puga 307 i lepiej na tym wyjsc nie moglem :).
A z tego co wiem kradna samochod w bardzo prosty sposob wypinaja twojego kompa podlaczaja swojego i w droge (tak to jest w pugach bo kompa wyciagnac to dos³ownie 20 sek). A jak masz ubezpieczenie w pzu nie ma problemu.
Awatar użytkownika
By fredric -  21 sty 2007, 23:38
 mazowieckie
#1449
lepszym rozwiazaniem jest wlasny patent jakies odciecie i po zawodach.
wiadomo jak nie uda im sie odpalic to dadza sobie spokoj, ewentualnie potna tapicerke i rozwala kokpit.
czasem szacunek ludzi ulicy niestarcza trzeba miec kontakty i koneksje(nie koniecznie rodzinne) ;))
By Wcislak -  22 sty 2007, 23:00
 mazowieckie
#1456
kumpel sobie nakleil niezla nalepke "nie kradnij on juz jest kradziony" 8)
Awatar użytkownika
By fali22 -  24 sty 2007, 18:23
 -------
#1474
Jak maja ukrasc to i tak ukrada :lol:
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  24 sty 2007, 21:18
 kujawsko-pomorskie
#1486
Brrrrr .. a¿ siê bojê pomy¶leæ. Niedawno koledze skubniêto Mercedesa. Co ciekawe mia³ system monitorowania GPS i d.......:evil: Faktycznie jak maj± ukra¶æ to ukradn±. Zostaje tylko ubezpieczenie na otarcie ³ez.