Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By kuba94 -  03 lis 2009, 14:41
 pomorskie
#17933
Znalazłem na stronie vw - polska taka informacje,Zapraszamy na zimowy przegląd VW, który między 2 a 30 listopada br. można wykonać w promocyjnej cenie 99 zł. a na stronach lokalnych VW ASO brak chciałem się umówić a tu barak terminów na 2 tygodnie ciekawa sprawa jak nie ma takich info na stronach lokalnych to z kad tylu chętnych nagle.
Awatar użytkownika
By Jaro -  03 lis 2009, 15:10
 śląskie
#17934
moze z tych gazetek co rozsylaja, ja dzisiaj dostalem "Oferta ZIMA 09/10 i na 2 str jest ta informacja.
Za 99zl sprawdzaja:
-oswietlenie
-wycieraczki i spryskiwacze
-akumulator
-uklad wydechowy, hamulcowy
-ogumienie
-uklad kierowniczy
wedlug mnie nic szczegolnego :/
By speedbass -  08 lis 2009, 7:14
 pomorskie
#17988
przegląd fikcja dla nabicia kasy i naiwnych klientów, to że poogląda sobie za 100 zł auto na podnośniku
nawet w czasie przeglądu pomaca zobaczy i wszystko, oby zdjął koła oczyścił hamulce czego nie robią
liczą że jak czegoś brakuje to sobie zarobią: płyn, może oponki itd ktoś naiwny się znajdzie :roll:
By kuba94 -  08 lis 2009, 21:33
 pomorskie
#17994
Byłem na przeglądzie zimowym ( raz można sprawdzić co to za usługa ) generalnie sciema lekka na wyciągniecie kasy .Sami emeryci z autami vw z grubymi portfelami .Mnie tam zwabiła jedna rzecz mianowicie sprawdzenie zawieszenia na szarpakach czy czymś takim .Wyszło że gumy w stabilizatorze do wymiany odboje w amaorach z tyłu i łożysko z przodu lewe ale sam to słyszę( nie dawno wymieniałem prawe teraz lewe) :oops: oczywiście po wielu problemach dali mi być przy sprawdzeniu autka . Ze śmiesznych rzeczy to ,,pan mechanik " mówi ze płyn hamulcowy do wymiany a ja że wymieniałem go w z mięsiąc temu , może tester macie uszkodzony on że kartki nie ma z data wymiany a powinna być z tego wnioski płyną same jaki to solidny przegląd no i aku że sprawne w 75% a rano kreci ledwo ledwo tak że kupno mnie czeka bo przelatał u mnie 4 lata i ponad 100 tys. Ciekawe jak wygląda wiosenny przegląd :lol:
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  12 maja 2014, 10:49
 dolnośląskie
#130874
mauritus pisze:Zastanawiam sie w takim razie czy opłaca sie serwisować w ASO samochod
Jak tak podchodzą do klienta. Tyle kasy biorą a pieczątka zawsze sie przyda.
i co Ci po tej pieczątce... Masz za dużo kasy - jeździsz do ASO. Myślisz logicznie - serwisujesz sam lub w zaprzyjaźnionym warsztacie i też pieczątkę dostajesz :)
Awatar użytkownika
By Manios -  12 maja 2014, 20:24
 pomorskie
#130961
A-R-T-U-R pisze:Masz za dużo kasy - jeździsz do ASO. Myślisz logicznie - serwisujesz sam lub w zaprzyjaźnionym warsztacie i też pieczątkę dostajesz :)
Powiem szczerze że zrobiło mi się dziwnie przykro :| ...wychodzi na to że nie myślę logicznie, a idąc dalej tym tropem można dojść do wniosku że jestem nienormalny :/
Nie mam za dużo kasy i nie wydaje jej też na lewo i prawo, ale auta serwisuje w ASO od kilku lat i jestem zadowolony, wręcz nawet bardzo, myślę że bardziej niż w "zaufanych warsztatach" z którymi miałem przyjemność dawniej.


Apropo, niezły kotlet :O