Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Maciej91 -  27 lip 2016, 19:45
 kujawsko-pomorskie
#235313
Mateos91 pisze:A ja polecam wycieraczki firmy oximo. Komplet na przód kosztował mnie 49zł

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka
Tylko się cieszyć ;) ja nówki boscha kupiłem na aukcji olx.pl 30 plus wysyłka ktoś kupił i nie zdążył wymienić :)
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  28 lip 2016, 8:29
 warmińsko-mazurskie
#235370
Maciej91 pisze: a na tył też mają ???
Nie mają, tylko same jak wszędzie, całe pióra.
Ale te gumki co się kupuj, to są ogólnie dłuższe i docinasz sobie jak Ci pasuje do wymiaru starej wycieraczki :yes2:
By krystek.l -  28 lip 2016, 8:35
#235371
Na tył słyszałem, że są niewymienialne pióra i wymienia się całą wycieraczkę z ramieniem.
I normalnie w sklepie dałem 55 zł w zeszłym roku :wacko: Nie pamiętam jakiej firmy
Awatar użytkownika
By qbq903 -  28 lip 2016, 20:50
 dolnośląskie
#235434
Ja swego czasu kupowałem wycieraczki firmy Alca Germany i nigdy nie było problemu - cicho i dokładnie wszystko zbierały.
Chyba w jakimś markecie to było, ale coś ich już długo nie widziałem.

Teraz chyba zamówię wyżej wspomniane gumki albo oximo na próbę.
Awatar użytkownika
By qbq903 -  04 paź 2016, 21:18
 dolnośląskie
#240212
Wie ktoś czy oryginalne gumki wycieraczek 1K0 955 429 będą pasować do piór Boscha AeroTwin?

Myślałem, że mam oryginalne pióra ale jak się dzisiaj przyjrzałem to się okazało, że są to pióra Bosch'a.
Zamówiłem już gumki w ASO i nie wiem czy jest sens odbierać czy zadzwonić i anulować zamówienie.
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  06 paź 2016, 8:48
 warmińsko-mazurskie
#240302
Też mam jakieś pióra AREO bo kiedyś kupowałem w ASO ( ale nie wiem jaki model :blush: ) po zużyciu gum piór też kupowałem w ASO same gumki i pasują :) Przecież można zagadać z gościem w ASO podjechać i sprawdzić, jeżeli nie przypasują to nie musisz brać.
Awatar użytkownika
By otreb -  13 paź 2016, 19:08
 mazowieckie
#240927
A-R-T-U-R pisze:
zbyńo.ko pisze:
krystek.l pisze:Na tył słyszałem, że są niewymienialne pióra i wymienia się całą wycieraczkę z ramieniem.
Normalnie się pióro rozbiera, docinasz gumkę zakładasz i śmiga :ok:
http://allegro.pl/gumki-wycieraczki-wyc ... 14884.html
Na tył zakłada się te zatyczki boczne, które są w zestawie? Są dużo większe niż te które mam aktualnie z tyłu i wyglądają jak przednie
Awatar użytkownika
By qbq903 -  07 lis 2016, 4:17
 dolnośląskie
#242325
otreb pisze:
A-R-T-U-R pisze:
zbyńo.ko pisze: Normalnie się pióro rozbiera, docinasz gumkę zakładasz i śmiga :ok:
http://allegro.pl/gumki-wycieraczki-wyc ... 14884.html
Na tył zakłada się te zatyczki boczne, które są w zestawie? Są dużo większe niż te które mam aktualnie z tyłu i wyglądają jak przednie
Nie, na tył zakładasz gumkę między dwie blaszki i spinasz zatyczkami które już tam są a nie tymi z zestawu - trzeba się z nimi delikatnie obchodzić żeby nie zniszczyć, ja ściskałem delikatnie blaszki razem z gumką wtedy zatyczka sama spada.