Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By pioszm -  10 wrz 2014, 11:23
 dolnośląskie
#142652
Witam,

mam pytanie odnośnie rodzaju wycieraczek na przednią szybę i tylną. Możecie poradzić oraz podać nr katalogowy dobrych wycieraczek ( mam na myśli Bosh bo chyba one są montowane w ASO) Obecnie kopiłem ALCE ale jest lipa na maxa zostawiają smugi i skaczą mi po szybie. Nie polecam. Golfik z 2006 roku z mocowaniem na zatrzask ( nie wiem jak to profesjonalnie się nazywa)
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  10 wrz 2014, 11:53
 warmińsko-mazurskie
#142658
Ja przed ostatnio miłem z ASO AREO komplet piór wycieraczek + na tył mała, niw wiem jakie teraz mają do Golfa, ale fakt że trochę zapłacisz w ASO :( Może na necie poszukaj na pewno jakieś są :unsure: A ostatnio wymieniałem sobie same gumy wycieraczek kupione w ASO, jeżdżę już chyba z rok i jest OK, także mususz sobie przemyśleć co i jak :?: Tu masz temat odnośnie wymiany samych gum w wycieraczkach :pepsi:
http://vwgolfv.pl/viewtopic.php?f=52&t= ... ycieraczek" onclick="window.open(this.href);return false;
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  10 wrz 2014, 12:11
 warmińsko-mazurskie
#142666
Jak to się mówi; " co kraj, to obyczj " jakie kupisz to będą, tylko tym razem jakieś dobre :unsure: Kolega napisał o Valeo czy jakieś inne są też, chodzi o to żeby szybę wycierały bez smug i służyły przynajmniej z rok albo dłużej :tooth:
By pioszm -  10 wrz 2014, 12:42
 dolnośląskie
#142669
zbyńo.ko pisze:Jak to się mówi; " co kraj, to obyczj " jakie kupisz to będą, tylko tym razem jakieś dobre :unsure: Kolega napisał o Valeo czy jakieś inne są też, chodzi o to żeby szybę wycierały bez smug i służyły przynajmniej z rok albo dłużej :tooth:
wlasnie kupilem tydzien temu ALCA i sa beznadziejne skacza po szybie jak jest sucha , czego nie mailem na poprzednich oryginalnych. wiec nie wiem czy nie bedzie problemu z bosh?
By pioszm -  10 wrz 2014, 13:25
 dolnośląskie
#142671
A-R-T-U-R pisze:
pioszm pisze:wlasnie kupilem tydzien temu ALCA i sa beznadziejne skacza po szybie jak jest sucha , czego nie mailem na poprzednich oryginalnych. wiec nie wiem czy nie bedzie problemu z bosh?
ja np nie używam wycieraczek na suchej szybie więc trudno jest mi się do tego odnieść...
sorki, źle napisałem,mając na myśli sucha szybę tzn ze moment gdy chce spryskać szybę bo jest brudna i wycieraczka startuje praktycznie na sucho. Oczywiście po chwili pracuje już ok ale na starcie jest lipa. Nie miałem tego z wcześniejszymi wycieraczkami i nie wiem gdzie tkwi problem.