Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
#230099
VCX_7 pisze:Ile trzeba liczyć za używany silnik BGE MPI 1.6 benzyna?

ceny są różne jak widać na aledrogo, 1000 to raczej szroty, 1600-2000 zł moim zdaniem to rozsądna cena, najlepiej pytać osobiście na szrocie, przeważnie jest sporo taniej niż na allegro, poza tym nigdy nie wiesz czy nie kupisz gorszej kupy od tej którą masz, trzeba ocenić jakie rozwiązanie będzie lepsze - remont czy kupno, wyremontujesz to będziesz wiedział co masz
#230109
Mettenoos pisze:
VCX_7 pisze:Ile trzeba liczyć za używany silnik BGE MPI 1.6 benzyna?
poza tym nigdy nie wiesz czy nie kupisz gorszej kupy od tej którą masz, trzeba ocenić jakie rozwiązanie będzie lepsze - remont czy kupno, wyremontujesz to będziesz wiedział co masz
No i to jest pytanie za dobrą flaszkę ! - na początku byłem przekonany jedynie do remontu, teraz się waham trochę.
Nie wiem, czy można trafić silnik z małym przebiegiem ale realnie?, musiałby być samochód po dzwonie a wtedy też nie wiadomo co się stało z silnikem.
Najlepszy wariant to kupić od kogoś, kto go wsadzi i wtedy gwarancja-rękojmia czy coś takiego. Skoro będzie zapewniał, że np. mały przebieg i dobry ....
#230197
Mettenoos pisze: zbyt wiele oczekujesz od społeczeństwa w naszych polskich realiach :) a nawet jeśli to będziesz się bujał latami po sądach
Hmmm, no to fakt, że to takie polskie jest. Znacie takie powiedzenie powiedzenie wsród papug: ... "lepsza cienka ugoda niż tusty sąd" - pisownia zgodna z oryginałem, hehhehe.
#240855
komplet, a myślałeś że sztuka?

Dodano po 2 minutach 51 sekundach:
nie wiem ile w DE kosztują ale w PL od dealera kosztują tyle co ci podałem http://www.sklep.motorpol.pl/sklep/ a jeśli chodzi o cenę rynkową to każdy może cenić przecież ile chce, jeśli ideały to można cenić 2500 nawet do 3000 zł, jeśli widać zużycie to różnie, 1500, 2000 itp,... przecież nie ma jakiejś reguły

Dodano po 11 minutach 1 sekundzie:
zapytam z ciekawości - chcesz kupić czy sprzedać?