Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By miszi -  23 lut 2007, 17:14
 -------
#2397
Morfina pisze:Jak w temacie :-) Czy kto¶ demontowa³ i jak to zrobi³. Z góry dziêki za pomoc.

Pozdrawiam. :wink:
jak widaæ- nikt
:lol: :lol:
Awatar użytkownika
By miszi -  23 lut 2007, 18:37
 -------
#2402
Bruce pisze:
miszi pisze:jak widaæ- nikt
:lol: :lol:
Rozumiem miszi, ze nabijasz sobie posty w ten sposob. :lol:
Calkowity OT.
wcale ¿e nie :P Poprostu zauwa¿y³êm ¿e nikt nie odpisa³ ch³opakowi wiêc ¿eby nie by³o mu smutno to co¶ napisa³em :P
By Morfina -  24 lut 2007, 14:40
 -------
#2438
Có¿ dzisiaj sam przywalczê, zobaczym co da siê zrobiæ w tym temacie.
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  11 mar 2007, 20:47
 -------
#2968
Morfina pisze:Có¿ dzisiaj sam przywalczê, zobaczym co da siê zrobiæ w tym temacie.

I jak tam poradzi³e¶ sobie z t± kanap± :?: , bo jak nie to teraz ja ci mogê pomóc choæ trochê pupino :?
Awatar użytkownika
By Agravka -  14 mar 2007, 4:10
 -------
#3006
ja kiedy¶ próbowa³am, ale ola³am temat, bo tam s± jednorazowe spinki i da sie podobno tak siê z tym uporaæ aby by³y wielorazowe, ale stwierdzilam ze nie poprawiê przez to jako¶ drastycznie czasu na 1/4 wiêc tak jak ju¿ wspomnia³am ola³am temat
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  14 mar 2007, 10:44
 -------
#3015
Agravka pisze:ja kiedy¶ próbowa³am, ale ola³am temat, bo tam s± jednorazowe spinki i da sie podobno tak siê z tym uporaæ aby by³y wielorazowe, ale stwierdzilam ze nie poprawiê przez to jako¶ drastycznie czasu na 1/4 wiêc tak jak ju¿ wspomnia³am ola³am temat

Za bardzo nie wiem o jakie spinki ci chodzi ale ja ju¿ je zdejmowa³em kilkakrotnie i wszystko jest ok. i nie widzia³em tam ¿adnych jedno razowych spinek na pewno nie na siedzeniu a na oparciu s± tylko ¶ruby.

No i co wiem to na ¼ ka¿dy kg. jest na wagê z³ota :)
Awatar użytkownika
By Agravka -  14 mar 2007, 11:20
 -------
#3019
nie no jasne ale imho jak sie robi czasy w okolicach 12, 13, a nie 16 sek pliz
By Morfina -  15 mar 2007, 11:30
 -------
#3068
Mo¿e kolega Kamil 8000 opisa³ by sprawê wyci±gniêcia kanapy bo nadal raczkujê w tym temacie ;-) Z góry wielkie THX :)
By Camel -  15 mar 2007, 12:15
 wielkopolskie
#3071
Zak³ada³em do siebie skórê wiêc mogê conieco pomóc. Siedzisko kanapy jest na dwa zatrzaski (trzeba mocno rwaæ w górê) i na rzep (taki jak w torbach na laptopa). Ca³e oparcie jest skrêcone jedn± ¶rub±, która znajduje siê miêdzy dzielonymi czê¶ciami (schowana jest pod plastikow± os³on±, te¿ j± mo¿na rwaæ w górê). Kanapa jest wsadzona w takie korytko (w miejscu w którym by³a przykrêcona) unosimy oparcie lekko do góry i wysuwamy w przeciwn± stronê np. lew± czê¶æ w prawo itd.

Ja najpierw demontowa³em siedzisko, ale mia³em problem z ISOFLIX'ami. My¶lê ¿e mo¿na ¶mia³o zacz±æ od oparcia. Ca³a operacja nie jest trudna, wystarczy mieæ torksy. Dla mnie najwiêszy problem stanowi³ pas ¶rodkowy, który jest przykrêcony z jednym z gniazd pasów, a w³a¶ciwie problemem by³a nasadka (gwiazda z du¿± ilo¶ci± "ramion" - taka sama jak± s± przykrêcone przednie fotele).
Awatar użytkownika
By maluszek -  15 mar 2007, 14:30
 mazowieckie
#3078
ten klucz "gwiazda" z du¿a ilo¶ci± ramion to "potrójny kwadrat" XZN. klucz do odkrêcania ¶rub mocuj±cych przednie siedzenia ma rozmiar XZN M10. nie odkrêca³em jeszcze ty³u, wiêc nie mogê potwierdziæ czy to to samo.
By Camel -  16 mar 2007, 15:46
 wielkopolskie
#3117
Ja mia³em tylko jedn± nasadkê (lub koñcówkê) i odkrêci³em ni± ¶rodkowy pas tylniej kanapy i przednie fotele. Tak jak maluszek napisa³ bêdzie to XZN M10