Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By krisv -  29 paź 2010, 12:10
 mazowieckie
#31490
Taki minus ze z czasem wygasną :/

powinno to byc jakis premium account

kolejna sprawa to jesli sam nie masz jakiegos premium account a to roznie bywa z tym sciaganiem czasem serwery sa przeciazone i zanim ty sobie to sciagniesz bedzie lipa:/

najlepiej jakby siedzialo na serwerze stronki i bylby spokoj :)

Poki to forum bedzie istnialo.

kolejna rzecz sporo uzytkownikow opisalo naprawde fajne mody co i i jak step by step i gdzies one gina :/






Mam pomysl zaloze dzis konto na gmailu i wrzuce tam wszystkie mody ( przynajmniej te PDFy .
By krisv -  01 lis 2010, 8:23
 mazowieckie
#31565
Dzis niestety w pracy siedze ale mam na tyle nic do robienia ze zaraz sie biore za przeróbki . Pozdr



Wlasnie posciagalem wszystkie PDFy pozostaje kwestia gdzie je umiescimy i czekam na odp od Bruce a:)
By Radek87 -  01 lis 2010, 19:20
 -------
#31596
Sprawa stoi tak
Jest ta strona przeklej.pl można tam wrzucać różne pliki i bez konta premium (czy innego badziewia) je ściągać
Od dnia zamieszczenia na stronie pliki są chronione przed usunięciem przez 30 dni
Potem administrator może (ale nie musi) je usunąć - jednak kumpel mówi że jemu się to jeszcze nie zdarzyło
tak więc krisv jeśli masz te pliki na kompie to na priva wyślę ci mój email i zamieszczę je na tej stronie
Taka jest moja propozycja jeśli ci odpowiada to się zgadamy a jeśli masz lepszą, lub ktoś inny ma, no to wysłuchamy :)
Pozdrawiam
Radas
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9