Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Krzycho -  25 sie 2011, 13:36
 małopolskie
#48944
te materiały o przeróbkach zupełnie za free macie u mnie na serwerze:
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX

ETKI nie będę wystawiać bo mi zapchacie łącze :) ona sporo waży, zresztą z nia nie ma problemu jest na peb.pl
Awatar użytkownika
By marnon -  08 lip 2012, 22:43
 śląskie
#77358
odgrzewam trochę temat... bo szukałem instrukcji i nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie, może wam się wyda śmieszne,ale ostatnio dolewałem płynu do zbiorniczka z płynu chłodniczego - dolałem do górnej kreski na zbiorniczku, dolna to min potem jest takie zakratkowane pole i górna to wg mnie max, ale byłem u mechanika i mówi mi że mam mało płynu w układzie prawie minimum, ja mu ze mam prawie max wg tej górnej kreski , on że to jest minimum i leje się do "kropelki" narysowanej ponad połową zbiorniczka patrząc jest tam symbol płynu G12 książka narysowana i 3 kropelki, wg niego ta dolna kropelka to max... zbaraniałem, ale dalej uważam że to za dużo by było... niech mnie ktoś oświeci, chyba wiecie o co mi chodzi :oops:
By mistasz -  09 lip 2012, 8:09
 opolskie
#77367
marnon pisze:odgrzewam trochę temat... bo szukałem instrukcji i nie mogę znaleźć odpowiedzi na pytanie, może wam się wyda śmieszne,ale ostatnio dolewałem płynu do zbiorniczka z płynu chłodniczego - dolałem do górnej kreski na zbiorniczku, dolna to min potem jest takie zakratkowane pole i górna to wg mnie max, ale byłem u mechanika i mówi mi że mam mało płynu w układzie prawie minimum, ja mu ze mam prawie max wg tej górnej kreski , on że to jest minimum i leje się do "kropelki" narysowanej ponad połową zbiorniczka patrząc jest tam symbol płynu G12 książka narysowana i 3 kropelki, wg niego ta dolna kropelka to max... zbaraniałem, ale dalej uważam że to za dużo by było... niech mnie ktoś oświeci, chyba wiecie o co mi chodzi :oops:
Tak samo uważam jak Ty. Te kropelki dotyczą grafiki zalecenia żeby uzupełniać płynem G12.
Cytat z książki Porady:
"Zwrócić uwagę, aby poziom płynu chłodzącego znajdował się w pobliżu znaku = rys. 15, jednak co najmniej powyżej znaku ,,min”
Nie napełniać powyżej górnej krawędzi zaznaczonego obszaru."
Nie jest dokładnie wytłumaczone o który znak chodzi, ale ostrzeżenie żeby nie napełniać powyżej górnej krawędzi obszaru sugeruje górną kreskę.
Zawsze utrzymuję poziom płynu (sprawdzany na zimnym silniku) między tymi dwoma kreskami i jest dobrze. Mechanik wymieniając płyn napełnił tak samo.
By Tomasqtno -  17 sie 2012, 13:08
 -------
#79698
Witam. Posiada ktoś moze w pdf instrukcje oblusgi do golfa 5 po Polsku? Jestem swierzakiem, od dzisiaj posiadam golfa i niemiecka instrukcje, ale nicht fersteien z tego co tam powypisywane...

z gory dzieki za pomoc:)
By m0nstrum -  25 kwie 2013, 11:37
 -------
#97046
witam czy ma może ktoś w pdf intrukcje obsługi golfa 5 lub wie gdzie sie znajduje w necie to poprosze o link lub wysłanie na mail : [email protected]
bo ja mam ale po angielsku :( i zabardzo niewiem co i jak dzieki za zainteresowanie pozdro
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9