Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By bastianek1 -  24 lip 2010, 23:02
 -------
#28249
Dzisiaj zdemontowalem wklad lusterka lewego (kierowcy) gdyz sie rozkleilo :/ i trzymalo sie na malym fragmencie.Odkleilo sie lusterko od maty grzewczej i tego plastiku.No ale uporalem sie z tym montuje wszystko do kupy, chce ustawic sobie lusterko i ..... Jak chce ustawic lewe lusterko to lewe i prawe sie rusza, a jak przelacze na prawe to jest jak powinno funcjonowac tylko prawe.Takze nie mam mozliwosci tylko lewego ustawic z osobna....co jest :?: Przed demontarzem wszystko bylo normalnie czyli lewe osobno i prawe osobno dzialalo.
Prosze o jakas pomoc, moze ktos cos wie na ten temat :?: :?:
By bastianek1 -  24 lip 2010, 23:19
 -------
#28250
cos czytam na necie i to podobno prawidlowe dzialanie... tak jest fabrycznie a jak chce sie miec tylko lewe i tylko prawe to trzeba vcds' em przestawic w komforcie na indywidual... PODOBNO...ktos jest w stanie to potwierdzic :?:
By poek -  25 lip 2010, 8:01
 śląskie
#28258
Ja taką opcję mogę on/off w menu (MFA+). Jak włączę, to ustawianie lewego lusterka powoduje automatyczne ustawianie prawego. Jak przełaczę przełącznik na prawe, to wtedy ruszam tylko prawym. Jak wyłączę tę opcję w menu, to wtedy sterowanie jest normalne - zawsze lewe i prawe osobno.
Nie mając MFA+ musisz pogrzebać VCDS'em.