Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Vaxik -  30 mar 2022, 23:04
 podkarpackie
#288661
Kolego nie wiem,mam piąteczka fotohormatyczne lusterko kierowcy,do tego popielniczkę jakieś bajery typu radio navi,schowek na okulary tak jak piszesz przy lusterku odtwarzacz dvd w schowku pasażera i ekrany w zagłówkach przednich foteli,co do foteli materiałowe ze schowkami pod dupa z jednej i drugiej strony,a co do popielniczki jest i wejście na zapalniczkę też jest. Ale jaki to jest model dokładnie to Ci nie powiem wiem tyle że to 1.9 BKC sprowadzony z Włoch jeśli ktoś coś wie więcej co to jest chętnie bym się dowiedział
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  02 kwie 2022, 7:39
 pomorskie
#288675
Vaxik pisze:odtwarzacz dvd w schowku pasażera i ekrany w zagłówkach przednich foteli,
To nie są elementy seryjne tylko ktoś sobie dokładał więc z tematem to nie ma nic wspólnego.

Dodano po 2 minutach 5 sekundach:
Vaxik pisze:sprowadzony z Włoch jeśli ktoś coś wie więcej co to jest chętnie bym się dowiedział
W bagażniku przy kole zapasowym papierowa wlepa jest czytelna? Jeśli tak to tam masz skrót wersji wyposażenia
By Vaxik -  02 kwie 2022, 18:31
 podkarpackie
#288678
Mam rozumieć że jest to wersja typu individual? Tak jak w BMW itd,skoro po vinie pisze że jest dvd to chyba montowany w ASO,a nie w jakimś garazyku :) ale dzięki za informację miłego weekendu życzę i zdrowia
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 kwie 2022, 1:46
 pomorskie
#288687
Pokaż wlepę z bagażnika. Poza tym nie wiesz jaką masz wersję a niby po VIN w zagłówkach ma ekrany :tooth: Podaj kody wyposażenia tych rarytasów :naughty:
Vaxik pisze:
30 mar 2022, 22:11
środek mi zalatuje r linem
Może i czymś zalatuje ale na pewno nie R-line bo takowego w mk5 nie było :laugh: