Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Forest -  18 paź 2010, 7:35
 wielkopolskie
#31097
Ale chyba sęk w tym, że ok macie lakierowane listwy i klamki, ale były polakierowane za dopłatą w salonie a Sportline ma to w standardzie. Jeśli się mylę to sorry ;)
Awatar użytkownika
By krz_p -  18 paź 2010, 8:05
 wielkopolskie
#31099
polakierowane listwy były w trendline na sam koniec produkcji (i to chyba tylko w PL), popatrzcie na wcześniejsze roczniki, tak 2004 i 2005
By Jedi -  18 paź 2010, 11:45
 -------
#31108
polakierowane listwy w trendline były jakoś od rocznika 2007, natomiast z tego co pamiętam to wówczas wersja sportline była już niedostępna i pozostały tylko trendline, comfortline, highline, gt sport no i polski q line (czyli troche ulepszony trendline)

w każdym razie w okresie kiedy sportline był dostępny to trendline listwy miał nielakierowane
Awatar użytkownika
By krz_p -  18 paź 2010, 19:56
 wielkopolskie
#31119
z lakierowanymi listwami to były właśnie q-line, taka niby seria specjalna lepiej wyposażona na koniec produkcji
By TotenKopf -  18 paź 2010, 21:42
 -------
#31125
Jeśli to coś pomoże to ja mam TrendLine rok 2008 i nie mam lakierowanych listew, lusterek oraz klamek :)
Awatar użytkownika
By Tyson -  18 paź 2010, 23:00
 mazowieckie
#31128
krz_p pisze:z lakierowanymi listwami to były właśnie q-line, taka niby seria specjalna lepiej wyposażona na koniec produkcji
Mam Trendline i mam lakierowane listwy, klamki i zderzaki.
KriSSo, TotenKopf - sami konfigurowaliście sobie gofly? Ja swojego trenda mam doposażonego prawie do comforta. Brałem jaki był na placu.
By malinex2 -  10 lis 2014, 21:18
 łódzkie
#150131
Mam orginalnego Sport Line przejsciowke 2005-2006 rok . Mam polakierowane listwy , lusterka i klamki . Siedzenia pol kubelkowe regulowane ledzwie , chromowane wstawki w desce , pakiet skorka , 1/2 fis , climatron , pakiet oswietlenia wnetrza , schowek na okulary przy lusterku . Co do tapicerki i jej jakosci to nie mam porownania niestety , bo nie widzialem z bliska innych wersji ale siedzenia sa naprawde wygodne i swietnie sie w nich siedzi . Mnie zastanawia tylko jedno , ze nie mam popielniczki . Wychodzily jakies wersje typowo dla nie palacych ? mam w tym miejscu jakas puleczke z gumowa wykladzinka , wiec wyglada mi to na orginal . W serii nie mam tempomatu niestety ,ale to sie zmieni jak tylko znajde czas . Zawieszenie nawet nie zwrocilem uwagi bo odkad go kupilem jezdze na gwincie MTS-a
By soja -  12 lis 2014, 12:29
 zachodniopomorskie
#150321
Ja konfigurowałem swojego sportline przed zakupem w 2005 roku. Z tymi popielniczkami jak i z innymi częściami wyposażenia jest rożnie. U mnie np. popielniczkę mogłem sobie dobrać za darmo. Sprzedawcy w ASO mają wiele możliwości- odbiją sobie na kolejny aucie.
Pamiętam, że jak przyjechałem do serwisu z własną konfiguracja, to sprzedawca powiedział : Spokojnie, ja mogę więcej niż konfigurator na stronie vw.
Awatar użytkownika
By Forest -  12 lis 2014, 18:28
 wielkopolskie
#150362
Też mam popielniczke. To się nazywa pakiet dla palących i nadal w Golfie 7 nawet jest za dopłatą, jakieś tam grosze, ale jednak. Ja szczerze mówiąc wolałbym ten schoweczek niż popielniczkę ;)
By malinex2 -  16 lis 2014, 11:22
 łódzkie
#150739
Forest pisze:Też mam popielniczke. To się nazywa pakiet dla palących i nadal w Golfie 7 nawet jest za dopłatą, jakieś tam grosze, ale jednak. Ja szczerze mówiąc wolałbym ten schoweczek niż popielniczkę ;)
ja niby nie pale ,ale popielniczka wypelni mi ta pusta przestrzen . Juz i tak mam w nim sporo schowkow , bo jest dla mnie szokiem naprawde . Jak bd chcial to mozemy sie pomienic :P