Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By manki -  30 gru 2015, 20:23
 śląskie
#207512
Niema sie co łamać,tak jak kolega napisał,kradli,kradną i bedą kraść,a jesli chodzi o zabezpieczenia to niema skutecznych,sa tylko takie które przedłuzają kradzież,najlepiej to dobre AC
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  30 gru 2015, 20:27
 lubelskie
#207517
manki pisze:W nocy 28 na 29 grudnia w zabrzu przy ulicy keplera ukradli mi golfa V nr rej SG 8097M nr Vin WVWZZZ1KZ7W268428
Obrazek Uploaded with fotem.pl
Obrazek Uploaded with fotem.pl
samochód był na alu 15 cali Audi,jak znajde zdjecie to dodam,w środku fotelik recaro i w bagazniku wózek britax,znaków szczególnych nie posiadał,pełen orginał,bardzo zadbany,bardzo rzucał sie w oczy,chyba aż za bardzo,oby ch**owi co go ukradł łapy przy samej dupie pourywało zdjecie fel na jakich był w dniu kradzieży
Obrazek Uploaded with fotem.pl zdjecie zapozyczone z sieci,znak szczególny,jedna felga spawana po wewnętrzej stronie
Oby ich szlag trafił, najlepiej by wpadli pod autobus lub pociąg :ireful:
Znajomy natrafił na gościa (wracał z pracy na parking przy firmie) jak włamywał mu się do auta. Tego co dostał złodziej od niego (z racji jego zawodu...) , nikt mu już nie zabierze :ok: :super: ale i też nikt złodziejowi nie uwierzy. :eek:
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  30 gru 2015, 21:42
 lubelskie
#207548
Krzycho pisze:szkoda auta.... pewnie już ma nowe numery albo poszedł na części... ehhh
lub wschód... Narażać się na kradzież auta jak paser pewnie da 3-4 tys. zł... Było kiedyś w TV ze za nowsze auta tyle dawali złodziejom, chyba w "Uwadze" TVN.
Policja złapie a sąd wypuści i tak w koło Macieju - witamy w PL. :-/
Awatar użytkownika
By manki -  31 gru 2015, 0:08
 śląskie
#207592
A-R-T-U-R pisze:Z czystej ciekawosci... Jakies zabezpieczenia byly?
Tylko immo,miałem auto 4 miesiące z czego miesiac stał na strzezonym,pózniej nie miałem czasu nic przy nim robić i przekładałem że na wiosne...wiosny i zadnych zabezpieczeń niestety niedoczekał
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  31 gru 2015, 9:06
 warmińsko-mazurskie
#207603
Kurcze, szkoda że nic nie było :( dodatkowe coś, to zawsze jakieś zabezpieczenie i czas złodziejom ucieka, Ale dobrze powiedzieć, czy każdy z nas od razu robił coś jak furę kupił :unsure: przeważnie chyba nie, bo człowiek spłukany z kasy i myśli poźniej się zrobi :oczko: szkoda że tak się stało :( :sad: cóż, można powiedzieć: mówi się trudno, żyje sie dalej :) na pewno szkoda auta, a przede wszystkim kasy straconej i tych nerwów :bad: ale co poradzić na to :( :unsure: niby pieniądze są rzeczą nabytą, może coś się kupi w przyszłym roku i będzie Ok :ok:
Mimo przykrej sytuacji, życzę koledze wszystkiego dobrego na Nowy Rok :) i żeby był szczęśliwszy od tego 2015 przede wszystkim zdrówka :)
Awatar użytkownika
By qbq903 -  31 gru 2015, 10:20
 dolnośląskie
#207614
"Rence" bym poucinał... :threaten:

Ja mam blokadę na skrzynię ("Bear Lock") - niby sztacheta w sprzęgło wystarczy - ale jak auto stoi w zatoczce to już trochę ciężej zawinąć.
Blokada taka sobie ale zawsze to jakiś opór i czas dla złodzieja.
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 13