Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By AdamekS -  18 wrz 2010, 14:38
 -------
#30160
goodspeed pisze:Dzisiaj nad ranem sprzątneli mi z pod bloku szarego golfa wersja GOAL
Współczuję :(
Mam nadzieję że AC było i wszystkie formalności pójdą gładko :wink:
By goodspeed -  18 wrz 2010, 23:25
 -------
#30176
Tylko fabryczny imobilajzer.
Tak mam AC.
Miesiąc wczesniej stało 3 dni w ASO i zastanawiam się czy czasem któryś z pracowników nie dorabia sobie po godzinach. Dla pracownika to chyba żaden problem dorobić kluczyk? Czy tylko mi się wydaje że to takie proste.
Awatar użytkownika
By fredric -  19 wrz 2010, 0:05
 mazowieckie
#30177
Kumpeli jak pojechała do domu(gdynia) też dźwignęli auto i też dziwnym zbiegiem okoliczności 2 dni po wizycie w aso.
By speedbass -  19 wrz 2010, 7:00
 pomorskie
#30180
fredric pisze:Kumpeli jak pojechała do domu(gdynia) też dźwignęli auto i też dziwnym zbiegiem okoliczności 2 dni po wizycie w aso.
nie jest to nie niemożliwe :cry: :evil: , jakiś czas temu podobna afera była z jednym z ASO, jakieś 4-3 lata temu :roll: ASO to ludzie i może się zdarzyć różnie
choć powinny być procedury odpowiednie a wiemy jak jest, że dostęp jest do kluczyków
a autka żal i współczuję sytuacji :twisted: łapy poucinać :(
ASO czy nie, okoliczności są różne, czasem przypadek że akurat to autko

ogólnie to poza standardem trzeba mieć w golfach jakieś inne zabezpieczenia
tak czy siak chodliwe te samochody są zawsze, bo kupiec się zawsze znajdzie najarany na cenę czy okazję, części na allegro też się kupuje chętnie jak najtaniej, więc...
sorki za OT
Awatar użytkownika
By Forest -  19 wrz 2010, 12:59
 wielkopolskie
#30183
Moim rodzicom kiedyś buchneli auto (golf 4) w Poznaniu kilka dni po wymianie popsutego zamka w drzwiach. Niewiem czy to możliwe, ale dziwny zbieg okoliczności :|
By arianm -  20 wrz 2010, 19:37
 mazowieckie
#30263
Współczuje .
jestem od kilku dni właścicielem golfika i już mam ciekawe doświadczenie z ASO auto viva W- wa
umówiłem sie na rozkodowanie radia ,operacja miała polegac na podłączeniu kompa i
odczytaniu kodu . Ku mojemu zdziwieniu zostałem poinformowany że samochód pracownik
zabiera na warsztat a ja czekam aż zrobią . O mojej obecności przy aucie mowy być nie może .
Podziękowałem za taką usługe i więcej noga moja tam nie stanie ,ani koło mojego auta
Zapytacie czy można inaczej TAK na Modlińskiej , kulturalnie ,fachowo i co najważniejsze
- byłem przy swoim golfiku a do tego ciut taniej . Nie podaje adresu bo niewiem czy można
ale jak ktoś chce to na prw.
By krisv -  21 wrz 2010, 10:35
 mazowieckie
#30287
goodspeed pisze:Dzisiaj nad ranem sprzątneli mi z pod bloku szarego golfa wersja GOAL
Piszę ku przestrodze żeby ktoś się nie wpakował, ewentualnie może ktoś go gdzieś widział. Podaje nr VIN WVWZZZ1KZ7W035371
Tej nocy zniknoł jeszcze jeden golf na tym samym osiedlu w małym miaście pod Krakowem.
Chyba golfy robią się coraz bardziej popularne tak że uważajcie na swoje fury.

A masz moze jakies zdjecia gofra??
By goodspeed -  23 wrz 2010, 10:44
 -------
#30362
Jakoś nigdy nie robiłem mu zdjęć, mam tylko takie z wyjazdu. Widać na nim charakterystyczne felgi w sumie drugich takich nie znalazłem, wiec jakby ktoś je gdzieś widział to znaczy że prawdopodobnie moje :) Cały czas jeszcze się łudzę że samochód się odnajdzie....
Dowiedziałem się też że 2 skradziony samochód był też 2 tygodnie wcześniej w ASO. Zbieg okoliczności - nie sądzę, ale nie chce nikogo bezpodstawnie oskarżać. Jak będę miał pewność zareklamuję serwis.

Gdyby ktoś coś widział, słyszał lub w jakikolwiek inny sposób mógł pomóc, proszę o kontakt. Na pewno się odwdzięczę.
Obrazek
Awatar użytkownika
By tygrysek -  30 paź 2010, 18:09
 -------
#31520
arianm pisze:Współczuje .
jestem od kilku dni właścicielem golfika i już mam ciekawe doświadczenie z ASO auto viva W- wa
umówiłem sie na rozkodowanie radia ,operacja miała polegac na podłączeniu kompa i
odczytaniu kodu . Ku mojemu zdziwieniu zostałem poinformowany że samochód pracownik
zabiera na warsztat a ja czekam aż zrobią . O mojej obecności przy aucie mowy być nie może .
Podziękowałem za taką usługe i więcej noga moja tam nie stanie ,ani koło mojego auta
Zapytacie czy można inaczej TAK na Modlińskiej , kulturalnie ,fachowo i co najważniejsze
- byłem przy swoim golfiku a do tego ciut taniej . Nie podaje adresu bo niewiem czy można
ale jak ktoś chce to na prw.
Chyba na sąsiedzkiej 4 :) Też nigdy nie mam problemu by być przy autku tam .... wręcz sami zapraszają by popatrzeć
By dawca organow -  15 mar 2011, 3:20
 -------
#39940
Wspułczuje :(
tak na marginesie niedzwiedz super działajacy na skrzynie koszt 800zł do tego alarm 800zł moze nie gwarantuje nietykalnosci ale spie spokojniej 8)
By stasiu14 -  04 kwie 2011, 12:32
 -------
#41028
W nocy z 1.04 na 2.04 we Wrocławiu (ok godz. 1-5) skradziono VW golfa V na ul. Drukarskiej.
Auto koloru czanego, na 17" felgach, wszystkie czarne szyby, grill srebny, bi-xenon, ciemne tylne lampy
Znaki szczególne: przetary tylny błotnik od str. kierowcy, na tylnej klapie po prawej stronie rysa w kształcie litery S i mała wgniotka
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13