Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By cybix -  30 maja 2015, 9:47
 śląskie
#180335
Od znajomej koleżanki zarąbali:

" Proszę o pomoc !!!!!!
Wczoraj wieczorem tj. 28.05 miedzy godziną 20.00 a 23.00 skradziono mój samochód - Volkswagen Scirocco R, który był zaparkowany na parkingu przy ul. Morcinka 16 w Dąbrowie Górniczej.
Nr rej. auta SD 77500
Kolor mega charakterystyczny, z czarnym szyberdachem na felgach 18"
W aucie tylne szyby są przyciemnione, za fotelem kierowcy znajdował się czerwono -czarny fotelik dziecięcy.
Bardzo proszę o udostępnianie tego posta i jeśli ktokolwiek coś skojarzy lub może go zobaczy o kontakt tel: 509 436 970 lub na policje !!! "

Obrazek
Ostatnio zmieniony 30 maja 2015, 13:01 przez cybix, łącznie zmieniany 1 raz.
By Morten -  30 maja 2015, 10:23
 małopolskie
#180337
@cybix z własnego doświadczenia mogę Ci powiedzieć jedynie żeby koleżanka nie liczyła na policję. Niech przypilnuje jedynie ubezpieczalnię bo na pewno będą chcieli odkroić większy kawałek tortu dla siebie.
By Iwonka_204 -  08 wrz 2015, 21:48
 spoza Polski
#191772
Witam w nocy z 2-3 wrzesnia w miescie den haag holandia skradziono mojego golfa 6 gti 2.0 tfsi auto w kolorze czarny metalik z czerwonymi dodatkami szyberdach widoczne bolce od blokady na radio rns510, nr rejestracyjny 49-PLS-2 juz sama nie wiem czy sie znajdzie moja perełka :cry:
Awatar użytkownika
By Krzycho -  08 wrz 2015, 21:57
 małopolskie
#191777
Iwonka_204 pisze:Witam w nocy z 2-3 wrzesnia w miescie den haag holandia skradziono mojego golfa 6 gti 2.0 tfsi auto w kolorze czarny metalik z czerwonymi dodatkami szyberdach widoczne bolce od blokady na radio rns510, nr rejestracyjny 49-PLS-2 juz sama nie wiem czy sie znajdzie moja perełka :cry:
współczuję... warto by było podać numer VIN skradzionego auta
Awatar użytkownika
By manki -  30 gru 2015, 18:58
 śląskie
#207485
W nocy 28 na 29 grudnia w zabrzu przy ulicy keplera ukradli mi golfa V nr rej SG 8097M nr Vin WVWZZZ1KZ7W268428
Obrazek Uploaded with fotem.pl
Obrazek Uploaded with fotem.pl
samochód był na alu 15 cali Audi,jak znajde zdjecie to dodam,w środku fotelik recaro i w bagazniku wózek britax,znaków szczególnych nie posiadał,pełen orginał,bardzo zadbany,bardzo rzucał sie w oczy,chyba aż za bardzo,oby ch**owi co go ukradł łapy przy samej dupie pourywało zdjecie fel na jakich był w dniu kradzieży
Obrazek Uploaded with fotem.pl zdjecie zapozyczone z sieci,znak szczególny,jedna felga spawana po wewnętrzej stronie
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  30 gru 2015, 19:57
 warmińsko-mazurskie
#207494
Kurcze, jestem w szoku :eek: :szok: jakby nie było to jest czyjeś np. narzędzie pracy, czy po prostu czyjeś pieniądze ktoś by ukradł :ireful:
manki pisze:oby ch**owi co go ukradł łapy przy samej dupie pourywało
ja bym dodał, że taka osoba złapana, czy udowodniono kradzież, to powinno się tak robić jak gdzieś w świecie " OBCINAĆ RĘCE " za takie coś :super: nie Twoje, nie ruszaj :ireful: Ale jak to się mówi: dobrze komuś powiedzieć i tak jest że: złodziej pilnuje Ciebie, nie Ty złodzieja :( powiem szczerze bardzo współczuję :friends:
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  30 gru 2015, 20:09
 warmińsko-mazurskie
#207500
No, na pewno takich sku,rwieli nie rusza NIC :ireful: tylko żądza pieniądza i ktoś poźniej ma z tego powodu płacz i złość, bo tak jest :( można powiedzieć że za parę złotych to by się dali wyr.uchać żeby tylko było w kieszeni coś :ireful: :(
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 13