Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Tomek BKC -  29 sie 2014, 11:52
 dolnośląskie
#141582
Podstawa to AC

policja umorzy sledztwo w ciagu miesiaca i na ten papierek trzeba czekac bo ubezpieczyciel jak go dostanie to ma 1-2 tyg na wyplate

zobacz ile masz na wycenie AC samochodu minus udzial wlasny i tyle dostaniesz

Wszystko sprawdzone na wlasnym organizmie i ubezpieczycielu link4
troche szkoda golfa 5 ale teraz juz mam golfa 6 alarm blokade skrzyni i AC i mody od poczatku ;)

PS
tak na marginesie po wszystkim żądaj od ubezpieczalni zwrotu OC za niewykorzystany okres a co ;)
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  30 sie 2014, 12:44
 lubelskie
#141648
bager pisze:witam!
dziś w nocy (tj. 27/28.08.14) ukradli nam auto, praktycznie spod bloku... - GOLF V Tredline, 1,9 TDI, 2007r, czarny, dobre wyposażenie, pięciodrzwiowy, ok 165tys km przejechane
niestety policja nie daje zbyt wielkich na odzyskanie auta co nie jest dobrą wiadomością. Ogólnie ubezpieczalnia też zaczęło problemy robić.
Co myślicie, jest jeszcze jakaś szansa na odzyskanie go?
Pozdrawiam
osiedle dalej od mojego, w sierpniu zwinęli Golfa V spod bloku.. Tablice podobno ukradli z innego auta by mieli "spokojną" jazdę. Auto zapadło się pod ziemię. pewnie ktoś potrzebował częsci - tak mi sie wydaje.
By bager -  31 sie 2014, 18:41
 -------
#141747
Jeszcze do piątku bez zaglądania w umowę chcieli nam wypłacić tylko 70% z eurotaxu, lecz mam w umowie z PZU zapisana klauzulę, ze ja płacę 100% ubezpieczenia nazywa się to klauzula zniesienia udziału własnego w ubezpieczeniu mini AC, czyli przez to płacę więcej za ubezpieczenie, ale właśnie w takim wypadku jaki mi się przytrafił dostanę 100% wartości samochodu wyliczone z eurotaxu.
Na wszelki wypadek podaje VIN, a nóż może ktoś spotka - WVWZZZ1KZ8W161530
Ostatnio zmieniony 01 wrz 2014, 8:11 przez bager, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By marnon -  31 sie 2014, 20:37
 śląskie
#141758
bager pisze:Jeszcze do piątku bez zaglądania w umowę chcieli nam wypłacić tylko 70% z eurotaxu, lecz mam w umowie z PZU zapisana klauzulę, ze ja płacę 100% ubezpieczenia nazywa się to klauzula zniesienia udziału własnego w ubezpieczeniu mini AC, czyli przez to płacę więcej za ubezpieczenie, ale właśnie w takim wypadku jaki mi się przytrafił dostanę 100% wartości samochodu wyliczone z eurotaxu.
Na wszelki wypadek podaje VIN, a nóż może ktoś spotka - WVWZZZ1KAZ8W161530

ile kosztuje takie AC mini i ile masz zniżek?
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 13