Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By bolsfanwk -  30 sty 2013, 16:37
 -------
#91629
Kupiłem sobie niedawno Golfa, i jestem w szoku że aż tak te auta kradną,
zabezpieczenie antykradzieżowe już zamontowałem..

a wracając do temu, to jeśli ukradli Ci go z garażu podziemnego w bloku, to może to być osoba z tego właśnie bloku,
policja powinna zdobyć listę wszystkich osób mieszkających w tym bloku, i sprawdzić w bazie danych czy nie mieszka tam ktoś podejrzany. A swoją drogą oddając auto do mechanika, i zostawienie go w naprawie to masakra...
bo mechanik może dorobić drugi klucz, a potem za miesiąc złodziej, który dostał klucz od mechanika odjeżdża sobie tym samochodem a my jesteśmy w szoku.. jak naprawiacie coś u mechanika to umawiajcie się na konkretny dzień, konkretną godzinę, bądźcie koło auta w czasie naprawy... jak komuś zawineli nowego mercedesa, lexusa, albo coś nowoczesnego, to moim zdaniem tylko na tej zasadzie że ktoś miał dorobiony klucz...
By sk-bialy -  08 sty 2014, 1:09
 -------
#114904
W nocy z 06.01.2014 na 07.01.2014 Z osiedla przy ul. PANEWNICKIEJ 335 w Katowicach został skradziony samochód marki Audi s6 model c5 combi o numerach rejestracyjnych SK 557CS. Znaki szczególne głośny wydech wgniecenie na tylnym lewym błotniku Dla osób które znajdą samochód albo wskażą jego miejsce przewidziana nagroda Pieniężna! więcej, informacji pod numerem telefonu 501 968 178. Proszę o udostępnianie oraz pomoc w znalezieniu samochodu

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater" onclick="window.open(this.href);return false;
Awatar użytkownika
By Tomek BKC -  12 kwie 2014, 0:03
 dolnośląskie
#127727
A mi dzis ukradli golfa V :(
juz nic przy nim nie porobie szkoda tylko wlozonej pracy nowych kol od MK6 ech ... jeszcze wczoraj przykleilem naklejke kiedy rozrzad byl wymieniany
Zona pojechala do Wroclawia zwineli go z monitorowanego miejsca na parkingu przy rynku
dobrze ze chociaz byl ubezpieczony AC

sadiav
Awatar użytkownika
By Tomek BKC -  12 kwie 2014, 10:57
 dolnośląskie
#127750
no tak teraz korowód z ubezpieczycielem jak nie znajda to oczekiwanie na umozenie sledztwa

zagladalem ile mi moga oddac z polisy Golf 5 2005 1.9tdi 25.000zl - udzial wlasny 2500 zl

(jak to sie ma do bezwypadkowego mojego egz i przebiegu od nowosci 54000km o dsg w idealnym stanie nie wspomne ech :(

no ale lepsze to niz nic fart z tym OC bo 3 lata stal w garazu i w tym roku doubezpieczylem go


U nas to monitoring na rynku jest po to aby lapac tych co taplaja sie w fontannie maja zlodzieja nagranego bo bezposrednio za samochodem byla kamera no coz zobaczymy

sadiav
jeszcze na 17stkach Mercedesa
https://imageshack.com/i/0do5soj
By bager -  28 sie 2014, 18:52
 -------
#141530
witam!
dziś w nocy (tj. 27/28.08.14) ukradli nam auto, praktycznie spod bloku... - GOLF V Tredline, 1,9 TDI, 2007r, czarny, dobre wyposażenie, pięciodrzwiowy, ok 165tys km przejechane
niestety policja nie daje zbyt wielkich na odzyskanie auta co nie jest dobrą wiadomością. Ogólnie ubezpieczalnia też zaczęło problemy robić.
Co myślicie, jest jeszcze jakaś szansa na odzyskanie go?
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By marnon -  29 sie 2014, 8:07
 śląskie
#141568
a mnie wkurzają ubezpieczalnie, chory kraj który wspiera złodziei i cwaniaczków , ubezpieczyciel naobiecuje złote góry, zero problemów a jak dojdzie do nieszczęścia to robią wszystko by kasy nie wypłacić ... czyste hieny. Przykład mój znajomy uszkodził sobie przedni zderzak w a4 zjeżdżając z chodnika i ułamał jeden zaczep w biksenonie, ubezpieczyciel Alianz odpisał, że prawdopodobnie lampa była wcześniej uszkodzona ponieważ sugeruje na to warstwa kurzu pomiędzy zderzakiem a
lampą. U mnie w Pszczynie sukcesywnie raz na jakiś czas ginie jakieś audi i tak już od dwóch lat - a4,a6 i ani widu ani słychu... współczuję, ale nasi rządzący dają przykład takim cwaniaczkom, że warto kraść,oszukiwać itd i żadnych konsekwencji nie poniosą.
By wojniz -  29 sie 2014, 9:16
 podkarpackie
#141574
A jaki inny wybór mamy? Trzeba zapłacić, chociażby za jakieś mini casco i modlić się, żeby nie ukradli. A jak nie daj boże ukradną, to walczyć z ubezpieczycielem o kasę. W innym wypadku zostajemy z niczym.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 13