Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By manki -  10 sty 2016, 14:41
 śląskie
#209635
AC miałem,kradzież zgłoszona 28 grudnia,umorzone 31 grudnia,to sie panowie naszukali,ogólnie sam troche polatałem,popytałem,popatrzyłem gdzie sa monitoringi na prywatnych posesjach,miałem kilka punktów zaczepienia ale było to juz 2 styczeń i wolałem nie szukać dalej bo nie wiadomo w jakim stanie auto by sie znalazło,obecnie szukam mk5/jetta lub passat B6,zalezy czy mojej przyszłej żonie bedzie sie dobrze sedanem jezdziło
Awatar użytkownika
By PinkFloyd -  13 sty 2016, 20:43
 zachodniopomorskie
#210182
manki pisze:AC miałem,kradzież zgłoszona 28 grudnia,umorzone 31 grudnia,to sie panowie naszukali,ogólnie sam troche polatałem,popytałem,popatrzyłem gdzie sa monitoringi na prywatnych posesjach,miałem kilka punktów zaczepienia ale było to juz 2 styczeń i wolałem nie szukać dalej bo nie wiadomo w jakim stanie auto by sie znalazło,obecnie szukam mk5/jetta lub passat B6,zalezy czy mojej przyszłej żonie bedzie sie dobrze sedanem jezdziło
Umorzyli szybko, żeby nie zaczynać roku ze słaba wykrywalnością a wiedzieli ze i tak się nie znajdzie. Moja zona ma jette i nie chce juz jej zamienić na nic innego, ale w sedanie koniecznie z czujnikami cofania.z tyłu.
By Davvis -  03 lut 2016, 22:05
 kujawsko-pomorskie
#213780
qbq903 pisze:"Rence" bym poucinał... :threaten:

Ja mam blokadę na skrzynię ("Bear Lock") - niby sztacheta w sprzęgło wystarczy - ale jak auto stoi w zatoczce to już trochę ciężej zawinąć.
Blokada taka sobie ale zawsze to jakiś opór i czas dla złodzieja.
Tez mam taka blokade i dzieki niej zlodzieje nie odjechali wiec szczerze polecam, Golf stal pod blokiem i tam byla proba kradziezy. Na sasiedniej ulicy dmuchneli fabie i turana :(
By pagong -  15 mar 2016, 14:47
 podlaskie
#220113
dobrze, że nigdzie nie ma Opla Insignii:D choć zawsze jak jeździłem w innych miast czy też do innych państw czy to passatem czy golfem zawsze dawałem samochód na parking monitorowany strzezony:)
Awatar użytkownika
By Lukasz89 -  15 mar 2016, 19:45
 lubelskie
#220136
pagong pisze:dobrze, że nigdzie nie ma Opla Insignii:D choć zawsze jak jeździłem w innych miast czy też do innych państw czy to passatem czy golfem zawsze dawałem samochód na parking monitorowany strzezony:)
Co nie oznacza, ze ich nie kradną. Kradną wszystko, niestety, mniej lub bardziej :sad:
By krystek.l -  30 mar 2016, 22:05
#222306
Zauważyłem info i podaje dalej.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Olga Kuczkowska
"Dziś w nocy około godziny 4.07 z ul. SKŁODOWSKIEJ 17 w Kościerzynie skradziono mojego VWgolfa V GKS 19T9. Jeśli ktoś wracał z imprezy, z pracy i widział coś lub słyszał o zaistniałej sytuacji proszę o kontakt."

"UWAGA z 28 na 29 Marca na ul. Skłodowskiej 17 w KOŚCIERZYNIE skradziono Golfa V GKS19T9 nr VIN: WVWZZZ1K27B002784. Proszę udostępniać!"

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  31 mar 2016, 8:09
 warmińsko-mazurskie
#222340
Kurcze co to się dzieje :ireful: :wacko: Normalnie na takie coś ręce opadają, szkoda Autka i współczucie dla właściciela :( dla nich nie ma żadnych przeszkód przy kradzieży :( Trzeba mieć jakieś zabezpieczenia, zakładać, montować żeby była jakaś przeszkoda :yes2: a najlepiej aku zabierać do domu żeby nie odjechali, :tooth: choć i z tym by se poradzili pewnie :unsure:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13