Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Dexter23pl -  01 wrz 2014, 17:41
 śląskie
#141853
Lukasz89 pisze:
wojniz pisze:No to trzeba pozmieniać znaczki na klapie :lol:
Teraz będzie moda na znaczki FSI :D jeszcze dać napis informujący o gazie 5 generacji tylko i złodziej zobaczy i ucieknie :shock:
zapewne zobaczy i pomysli"pierdziele zas FSI" nie sprzedawalny temat :tooth:
By luki -  30 sty 2015, 15:36
 -------
#163717
Witam

Tej nocy między 1 a 8 rano ukradli mojego golfa 1.9tdi, wersja GOAL, po chipie:(

Auto było zaparkowane przy ul. Armii Krajowej 77 w Krakowie.

VIN: WVWZZZ1KZ6W198538

rejestracja: SZY 01590

na chwilę obecną mam tylko jedno zdjęcie,

Przyciemniane szyby i napis GOAL to jedyne znaki znaki szczególne.

Służył mi niecałe 2 lata. Rok produkcji 2006, na stalowych felgach z kołpakami.

Obrazek
Awatar użytkownika
By Krzycho -  11 lut 2015, 9:29
 małopolskie
#165640
Chyba jakaś plaga w Krakowie, pare dni temu skradziono czarnego golfa a tu kolejne ogłoszenia....

!!!!!UWAGA!!!!! WCZORAJ SKRADZIONO MI SAMOCHÓD!!!

BARDZO PROSZĘ O POMOC

Z ul.Twardowskiego 48 w KRAKOWIE skradziono mi VW GOLFA 5, kolor srebrny metalik, numer rejestracyjny SBI 38741.
Jeżeli w jakikolwiek sposób możesz mi pomóc, proszę o kontakt!

Z ulicy Drukarskiej w tym samym czasie zginął czarny Golf 5! Nr rejestracyjny KR 937TN. Kontakt z Witold Odrobina

UDOSTĘPNIAJCIE!


Sent from my iPad using Tapatalk
Awatar użytkownika
By bazylek -  11 lut 2015, 12:00
 mazowieckie
#165655
w dzisiejszych czasach żadne zabezpieczenie skuteczne nie jest.. niestety na wszystko teraz znajdą sposób, zabezpieczenie może jedynie potencjalnego złodzieja wystraszyć albo zniechęcić
Awatar użytkownika
By zbyńo.ko -  11 lut 2015, 13:23
 warmińsko-mazurskie
#165674
Kurcze, przykra sprawa, :( szczerzę to Koledze bardzo współczuję :( Cisnie się na usta" Trzeba uważać Panowie " ale dobrze powiedzieć, czy napisać, jak to ja mówię : złodziej pilnuje Ciebie, nie Ty złodzieja :( Takich to powinni do kryminału wsadzać od razu na 10 lat, jak złapany został :ireful: a najlepiej wszystkim złodziejom ręce obcinać przy samej dupie, skur..wysynstowo :ireful:
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  11 lut 2015, 13:30
 dolnośląskie
#165676
bazylek pisze:w dzisiejszych czasach żadne zabezpieczenie skuteczne nie jest.. niestety na wszystko teraz znajdą sposób, zabezpieczenie może jedynie potencjalnego złodzieja wystraszyć albo zniechęcić
zgadza się w 100% ale może utrudnić. stad moje pytanie czy wogóle coś było oprócz immo w kluczyku
By wojniz -  11 lut 2015, 15:46
 podkarpackie
#165699
A-R-T-U-R pisze:
wojniz pisze:Kurde, tak czytam i strach do Krakowa na weekend jechać, bo trzeba będzie busem wracać...
:oops: akurat tam bede :-/ w ten weekend
No ja właśnie też w piątek jadę, ale auto bez opieki może z 30 minut będzie :threaten:
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 13