Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Forest -  15 lis 2016, 10:10
 wielkopolskie
#242820
Kurde współczucia. Nie ma o czym gadać, boli taka kradzież tym bardziej jak się mocno dba... Oby auto znaleźli. Post na FB udostępniony.
Awatar użytkownika
By stotas -  15 lis 2016, 18:44
 wielkopolskie
#242832
Współczucia, a jesteś drugą osobą, której ukradli Golfa V w Poznaniu, ostatnio przed jedną z przychodni NFZ ukradli GOLFA V czarnego 1.9TDI 5drzwi mojemu kumplowi z Leszna. Dosłownie 30min był po za autem i zawinęli... Miejmy nadzieje ze to nie polowanie. 3maj sie.
By Rost -  15 lis 2016, 21:41
 małopolskie
#242840
Oby się znalazł choć wątpię..dziwna sprawa bo najwięcej golfow jak i vw kradną podobno właśnie w wielkopolskim a przeciez vw ma tam polska centrale.. Druga sprawa to na allegro części do aut grupy vw jest najwięcej w tym województwie
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  16 lis 2016, 14:32
 pomorskie
#242861
Dexter23pl pisze::wacko: zdziwiłem się .... myślałem że już przestali je kraść... teraz numer 1 nowa mazda jest.
Czyżby tak szybko się sypała i części potrzebne?! :tooth:

Dodano po 1 minucie 17 sekundach:
Re: Volkswagen Golf V by Ocik
Ocik pisze:Temat można właściwie zamknąć - golf został skradziony :censored: :cry:
Jeszcze jedyne o co mogę prosić to udostępnienie postu - może ktoś z was/waszych znajomych natknie się na moją drugą miłość .. Z góry dziękuję za pomoc :hi:
https://web.facebook.com/oskar.szulczyk ... nref=story
Przykre, po nagrodzie wnioskuję że AC nie miałeś?!
Awatar użytkownika
By Forest -  23 lis 2016, 18:13
 wielkopolskie
#243306
Panowie trzeba się zabezpieczać. Dzisiaj jest mnóstwo rodzajów zabezpieczeń przeciw kradzieży. Blokada skrzyni biegów, blokada zapłonu, GPS lub chociaż zwykły alarm fabryczny z dozorem wnętrza i czujnikiem przechyłu.
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13