Volkswagen Golf MK5

Pozosta┼ée tematy zwi─ůzane z Golfem V /nie pasuj─ůce do powy┼╝szych/
Awatar u┼╝ytkownika
przez manki - ┼╗├│┼étodzi├│b  -  
 ┼Ťl─ůskie
AC miałem,kradzież zgłoszona 28 grudnia,umorzone 31 grudnia,to sie panowie naszukali,ogólnie sam troche polatałem,popytałem,popatrzyłem gdzie sa monitoringi na prywatnych posesjach,miałem kilka punktów zaczepienia ale było to juz 2 styczeń i wolałem nie szukać dalej bo nie wiadomo w jakim stanie auto by sie znalazło,obecnie szukam mk5/jetta lub passat B6,zalezy czy mojej przyszłej żonie bedzie sie dobrze sedanem jezdziło
Awatar u┼╝ytkownika
przez PinkFloyd - Ramol  -  
 zachodniopomorskie
manki pisze:AC mia┼éem,kradzie┼╝ zg┼éoszona 28 grudnia,umorzone 31 grudnia,to sie panowie naszukali,og├│lnie sam troche polata┼éem,popyta┼éem,popatrzy┼éem gdzie sa monitoringi na prywatnych posesjach,mia┼éem kilka punkt├│w zaczepienia ale by┼éo to juz 2 stycze┼ä i wola┼éem nie szuka─ç dalej bo nie wiadomo w jakim stanie auto by sie znalaz┼éo,obecnie szukam mk5/jetta lub passat B6,zalezy czy mojej przysz┼éej ┼╝onie bedzie sie dobrze sedanem jezdzi┼éo

Umorzyli szybko, ┼╝eby nie zaczyna─ç roku ze s┼éaba wykrywalno┼Ťci─ů a wiedzieli ze i tak si─Ö nie znajdzie. Moja zona ma jette i nie chce juz jej zamieni─ç na nic innego, ale w sedanie koniecznie z czujnikami cofania.z ty┼éu.
przez Davvis - User  -  
 kujawsko-pomorskie
qbq903 pisze:"Rence" bym poucina┼é... :threaten:

Ja mam blokad─Ö na skrzyni─Ö ("Bear Lock") - niby sztacheta w sprz─Ög┼éo wystarczy - ale jak auto stoi w zatoczce to ju┼╝ troch─Ö ci─Ö┼╝ej zawin─ů─ç.
Blokada taka sobie ale zawsze to jaki┼Ť op├│r i czas dla z┼éodzieja.

Tez mam taka blokade i dzieki niej zlodzieje nie odjechali wiec szczerze polecam, Golf stal pod blokiem i tam byla proba kradziezy. Na sasiedniej ulicy dmuchneli fabie i turana :(
Awatar u┼╝ytkownika
przez Mettenoos - Moderator/Tropiciel Spamer├│w  -  
 pomorskie
PinkFloyd pisze:Umorzyli szybko, ┼╝eby nie zaczyna─ç roku ze s┼éaba wykrywalno┼Ťci─ů

uwierz mi ┼╝e to nie ma znaczenia,

poza tym skoro kolega miał AC to powinien się cieszyć że szybko umorzyli :)
przez wojniz - Filantrop  -  
 podkarpackie
Mało mówi mi ten obrazek na temat golfa... przecież jest ich 7.

Co do Warszawy, to Zachar mia┼é odcinek na temat kradzie┼╝y mazdy 6... ciekawe czy co┼Ť z tym zrobili.
przez pagong - Fan Forum  -  
 podlaskie
dobrze, że nigdzie nie ma Opla Insignii:D choć zawsze jak jeździłem w innych miast czy też do innych państw czy to passatem czy golfem zawsze dawałem samochód na parking monitorowany strzezony:)
Awatar u┼╝ytkownika
przez Lukasz89 - Forumowy gadu┼éa  -  
 lubelskie
pagong pisze:dobrze, ┼╝e nigdzie nie ma Opla Insignii:D cho─ç zawsze jak je┼║dzi┼éem w innych miast czy te┼╝ do innych pa┼ästw czy to passatem czy golfem zawsze dawa┼éem samoch├│d na parking monitorowany strzezony:)

Co nie oznacza, ze ich nie kradn─ů. Kradn─ů wszystko, niestety, mniej lub bardziej :sad:
Awatar u┼╝ytkownika
przez krystek.l - Filantrop  -  
 pomorskie
Zauważyłem info i podaje dalej.

https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =3&theater

Olga Kuczkowska
"Dzi┼Ť w nocy oko┼éo godziny 4.07 z ul. SK┼üODOWSKIEJ 17 w Ko┼Ťcierzynie skradziono mojego VWgolfa V GKS 19T9. Je┼Ťli kto┼Ť wraca┼é z imprezy, z pracy i widzia┼é co┼Ť lub s┼éysza┼é o zaistnia┼éej sytuacji prosz─Ö o kontakt."

"UWAGA z 28 na 29 Marca na ul. Skłodowskiej 17 w KOŚCIERZYNIE skradziono Golfa V GKS19T9 nr VIN: WVWZZZ1K27B002784. Proszę udostępniać!"

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
Awatar u┼╝ytkownika
przez zby┼äo.ko - Ramol  -  
 warmi┼äsko-mazurskie
Kurcze co to si─Ö dzieje :ireful: :wacko: Normalnie na takie co┼Ť r─Öce opadaj─ů, szkoda Autka i wsp├│┼éczucie dla w┼éa┼Ťciciela :( dla nich nie ma ┼╝adnych przeszk├│d przy kradzie┼╝y :( Trzeba mie─ç jakie┼Ť zabezpieczenia, zak┼éada─ç, montowa─ç ┼╝eby by┼éa jaka┼Ť przeszkoda :yes2: a najlepiej aku zabiera─ç do domu ┼╝eby nie odjechali, :tooth: cho─ç i z tym by se poradzili pewnie :unsure:
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12