Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Waldek123 -  05 sty 2016, 21:42
 mazowieckie
#208804
Mam takie pytanie
Na jakiej podstawie komputer odczytuje ile pozostało paliwa do cpnu.Np.zatankuje 24l komp pokazuje do stacji 500 km.natomiast przejadę około 300km.Czy wylicza średnie zùżycie przecież niewie czy będę jeździł po mieście czy w trasie :fluff:
By tom19821004 -  05 sty 2016, 21:47
 podkarpackie
#208805
Waldek123 pisze:Mam takie pytanie
Na jakiej podstawie komputer odczytuje ile pozostało paliwa do cpnu.Np.zatankuje 24l komp pokazuje do stacji 500 km.natomiast przejadę około 300km.Czy wylicza średnie zùżycie przecież niewie czy będę jeździł po mieście czy w trasie :fluff:
Komputer oblicza średnie spalanie od ostatniego tankowania i według tego pokazuje teoretyczny ile możesz przejechać na takiej ilości paliwa .
Awatar użytkownika
By qbq903 -  05 sty 2016, 22:19
 dolnośląskie
#208818
Shell, standardowy diesel (Eko diesel chyba czy jakoś tak). Znajomy mnie przekonał do tej stacji pokazując co miał w baku po tankowaniu na Orlenie i nestea (samoobsługowa).
Warto na zimę coś lepszego lać?
Jest jakaś lepsza ropa czy to tylko propaganda?

LG & TT
By Bartas -  06 sty 2016, 6:51
 kujawsko-pomorskie
#208834
A-R-T-U-R pisze:jutro BP Ultimate do pelna na te mrozy w sam raz bedzie :)
Im więcej dodatków tym szybciej zamarza :p, zalej sobie shella arctic, tamto jest plynne do duzo wiekszych mrozow :P
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  06 sty 2016, 13:58
 dolnośląskie
#208906
Bartas pisze:
A-R-T-U-R pisze:jutro BP Ultimate do pelna na te mrozy w sam raz bedzie :)
Im więcej dodatków tym szybciej zamarza :p, zalej sobie shella arctic, tamto jest plynne do duzo wiekszych mrozow :P
w standardowym paliwie też masz już dodatki zimowe. nie zapominajcie o tym :oczko:
tankuje BP Ultimate raz na jakiś czas, przeważnie jak jadę w trasę i zima przy większych mrozach
nie zauważyłem jakiegoś mniejszego spalania ale uważam że od czasu do czasu warto zalać do zbiornika coś lepszego aniżeli zwykłą gnojówę :cool:
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14