Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By speedbass -  07 kwie 2011, 13:37
 pomorskie
#41265
pgmaster pisze:Moze jeszcze nie zdążyli podnieść ;) Nic tylko sie cieszyc :)
ale my mówimy o Shell Vpower Racing 100 octanów :wink:
nie raz dają takie 10gr obniżki z jakieś okazji czy w jakimś dniu, ale dawno takiego promocyjnego zagrania nie było
By stefdeath -  07 kwie 2011, 14:24
 -------
#41267
pietrekth7 pisze:Witam panowie
Tankowałem dziś i szok ku...a 98 statoil 5,50zł. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: zielona wyspa tuska ehhhh ale jestem wku........;......
teraz tam na tej zielonej wyspie maja dużo gorzej niż u nas więc ciesz się, że Tusk tej Irlandii nam nie zrobił. A co do cen paliwa to klasyczna reakcja na zawieruchy u arabusów- kiedyś to się musi skończyć i będzie taniej.
P.S.
mnie tam ceny nie interesują ja i tak zawsze leję za 100kę :lol:
By speedbass -  07 kwie 2011, 14:28
 pomorskie
#41268
stefdeath pisze:
pietrekth7 pisze:Witam panowie
Tankowałem dziś i szok ku...a 98 statoil 5,50zł. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: zielona wyspa tuska ehhhh ale jestem wku........;......
teraz tam na tej zielonej wyspie maja dużo gorzej niż u nas więc ciesz się, że Tusk tej Irlandii nam nie zrobił. A co do cen paliwa to klasyczna reakcja na zawieruchy u arabusów- kiedyś to się musi skończyć i będzie taniej.
P.S.
mnie tam ceny nie interesują ja i tak zawsze leję za 100kę :lol:
ja mówię 100 za 100 :wink: :mrgreen:
czasem więcej :D :wink:
Ostatnio zmieniony 07 kwie 2011, 14:28 przez speedbass, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By PotaS -  07 kwie 2011, 14:28
 warmińsko-mazurskie
#41269
Ja przerzuciłem się na Tesco :evil: płace po 5,09 za 98-kę. Niestety na "premiumy" mnie ostatnio nie stać. Rewelacji nie ma, złych objawów też więc na razie zalewam. Niedługo zatankuje Vervę bo 9 900 punktów się uzbierało i trzeba wykorzystać 50 zł bonusu :P

SVPR zatankowałem 2 razy w życiu i nie odczułem większych korzyści więc zaprzestałem no ale w przypadku zwirusowanego GTI pewnie kop jakiś jest :mrgreen:
By speedbass -  07 kwie 2011, 14:29
 pomorskie
#41270
PotaS pisze:Ja przerzuciłem się na Tesco :evil: płace po 5,09 za 98-kę. Niestety na "premiumy" mnie ostatnio nie stać. Rewelacji nie ma, złych objawów też więc na razie zalewam. Niedługo zatankuje Vervę bo 9 900 punktów się uzbierało i trzeba wykorzystać 50 zł bonusu :P

SVPR zatankowałem 2 razy w życiu i nie odczułem większych korzyści więc zaprzestałem no ale w przypadku zwirusowanego GTI pewnie kop jakiś jest :mrgreen:
niestety tylko Vpower Racing 100 :cry: , na 98pb włącza sie przy bucie w podłogę tryb awaryjny :|
Awatar użytkownika
By krz_p -  07 kwie 2011, 16:46
 wielkopolskie
#41281
speedbass pisze: niestety tylko Vpower Racing 100 :cry: , na 98pb włącza sie przy bucie w podłogę tryb awaryjny :|
masz wystrojone auto pod Racinga? :shock:
ja pozostałem przy 98, nie chciałem strojenia pod Racinga
zalewam go tylko jak ceny 98 na innych stacjach zbliżają się do ceny Racinga
By stefdeath -  07 kwie 2011, 17:15
 -------
#41283
A w zwykłym gti na k03 strojenie na racingu może dać jakieś przyrosty w porównaniu do pb98?
Awatar użytkownika
By pgmaster -  07 kwie 2011, 19:00
 mazowieckie
#41295
speedbass pisze:
PotaS pisze:Ja przerzuciłem się na Tesco :evil: płace po 5,09 za 98-kę. Niestety na "premiumy" mnie ostatnio nie stać. Rewelacji nie ma, złych objawów też więc na razie zalewam. Niedługo zatankuje Vervę bo 9 900 punktów się uzbierało i trzeba wykorzystać 50 zł bonusu :P

SVPR zatankowałem 2 razy w życiu i nie odczułem większych korzyści więc zaprzestałem no ale w przypadku zwirusowanego GTI pewnie kop jakiś jest :mrgreen:
niestety tylko Vpower Racing 100 :cry: , na 98pb włącza sie przy bucie w podłogę tryb awaryjny :|

Ja mialem strojony na racingu ale bez problemu moge lac 98, co zdarza mi sie czasami.
By speedbass -  07 kwie 2011, 22:14
 pomorskie
#41321
pgmaster pisze:
speedbass pisze:
PotaS pisze:Ja przerzuciłem się na Tesco :evil: płace po 5,09 za 98-kę. Niestety na "premiumy" mnie ostatnio nie stać. Rewelacji nie ma, złych objawów też więc na razie zalewam. Niedługo zatankuje Vervę bo 9 900 punktów się uzbierało i trzeba wykorzystać 50 zł bonusu :P

SVPR zatankowałem 2 razy w życiu i nie odczułem większych korzyści więc zaprzestałem no ale w przypadku zwirusowanego GTI pewnie kop jakiś jest :mrgreen:
niestety tylko Vpower Racing 100 :cry: , na 98pb włącza sie przy bucie w podłogę tryb awaryjny :|

Ja mialem strojony na racingu ale bez problemu moge lac 98, co zdarza mi sie czasami.
ogólnie auto jest fajnie zestrojone, zapewne teraz na 98pb bym poleciał wtedy na tamtej pompie tak się działo, przy tych cenach i przebiegach niewielka robi się różnica 98 czy 100
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  24 kwie 2011, 19:34
 pomorskie
#42878
Paliwo jakie lejecie ?
a takie ze stacji :wink: czasem z Shell a czasem z beczki :lol: w garażu

moder sorry za OT ale tak jakoś po I święcie mnie wzięło na grypsy :lol:
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 14