Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Ramzes -  15 kwie 2015, 11:35
 kujawsko-pomorskie
#173996
Ja na ta chwile leje tylko v-powera diesel. Cena w miare to mozna tankowac, jak bylo po 6 zl to tankowalem fuel save. Kiedys przejechalem sie na orlenowskim paliwie jak mialem jeszcze e39 ale to juz bylo ladnych kilka lat temu :)
By karolg -  15 kwie 2015, 11:54
 spoza Polski
#173999
Gadam z tutejszymi tj mieszkańcami RFN na temat tutejszych premium diesli i mówią, że tankują je tylko ci, którzy nie płacą za paliwo z własnej kieszeni, ci mniej inteligentni, ci co nie martwią się o pieniądze i ci co chcą na szrot oddać pompę wysokiego ciśnienia. Nie wchodzę w dyskusję, bo się nie znam.

;-)
Awatar użytkownika
By A-R-T-U-R -  15 kwie 2015, 12:02
 dolnośląskie
#174000
karolg pisze:Gadam z tutejszymi tj mieszkańcami RFN na temat tutejszych premium diesli i mówią, że tankują je tylko ci, którzy nie płacą za paliwo z własnej kieszeni, ci mniej inteligentni, ci co nie martwią się o pieniądze i ci co chcą na szrot oddać pompę wysokiego ciśnienia. Nie wchodzę w dyskusję, bo się nie znam.

;-)
to Ty jeszcze w czasach RFN i NRD żyjesz??
By cap -  01 cze 2015, 11:28
 małopolskie
#180584
Ja w Krakowie tankuję na Bonarce. paliwo najtańsze, bo to stacja przymarketowa, a jednocześnie oryginalne, orlenowskie. Polecam.
Awatar użytkownika
By kukulek88 -  01 cze 2015, 13:22
 dolnośląskie
#180593
Ja leje paliwo z baniek 10 litrowych :laugh: czasami na Orlenie Verve no i zwykłego Diesla :P ogólnie mix
By tszkrabko -  03 cze 2015, 19:23
 dolnośląskie
#180909
Mettenoos pisze:
wojniz pisze:Mettenoos, tylko ile oktanów tak na prawdę ma paliwo w PL? Ręki nie dam uciąć, że 95 ma 95.
dopóki nie sprawdzisz to nie ma sensu gdybać
Na pewno nie ma porownania mam kuzyna ktory pracowal na stacji paliw przy autostradzie powiedzial mi czym sie rozni w Polsce 95 od 98. NICZYM. Nie wiem czy wszystkie stacje tak robia (moze nie) ale nasluchalem sie o tym co lejemy do baku. Nic dziwnego ze sprowadzamy auto z zachodu i po dwoch latach pompa, pompowtryski do roboty.
Awatar użytkownika
By Tyson -  04 cze 2015, 8:43
 mazowieckie
#180941
Jak ktoś leje najtańsze paliwo na stacjach niewiadomego pochodzenia, albo "oszczędności" kupione od kierowcy po okazyjnej cenie to tak ma.
Awatar użytkownika
By Mettenoos -  04 cze 2015, 9:15
 pomorskie
#180947
tszkrabko pisze: Nic dziwnego ze sprowadzamy auto z zachodu i po dwoch latach pompa, pompowtryski do roboty.
Ja nigdy nie lałem i nie leję żadnych verv i innych marketingowo-reklamowych popierdółek i jakoś nigdy mi nic nie padło, a i nie wspomnę tysięcy km przebytych Mk5 na "kolorowej" :naughty: to był miód malyna jak ON po 3zl a kolorowa po 1,5zl, potem podrożała i przestało się kalkulować
Awatar użytkownika
By Tyson -  04 cze 2015, 10:25
 mazowieckie
#180962
Mettenoos pisze:Radek tylko depresator byl lany bo "kolorowa" zimą się kaszaniła
Miała prawo :-) a teraz już nie lejesz? Bo myślałem profilaktycznie u siebie co któryś kocioł zalać :hmmm:
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14