Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Gligamesh -  16 cze 2007, 23:51
 -------
#5685
Golfik jest raczej mniejszym autem, jak sie ma jego trakcja ? jak siê zachowuje w zakrêtach ? niektórzy mówi± ¿e takie ma³e autko to raczej je¿d¿±ca trumna.
Ostatnio zmieniony 21 gru 2015, 19:52 przez PotaS, łącznie zmieniany 1 raz. Powód: Poprawa "krzaczków" zamiast liter w tytule
By lisik -  17 cze 2007, 10:54
 -------
#5691
Czemu je¿d¿±ca trumna? Ze wypada z zakretów? LoL

Jest to wielowahacz wiec prowadzi sie swietnie.

Diesel pewnie troche gorzej bo ma cie¿szy przód :)

Ale jest bardzo poprawnie- poogladaj sobie testy z top gear, 5th gear etc golfow gti (bo r32 ro juz inna bajka) i zobacz jak siê maja w porownaniu do reszty stawki.

5 gwiazdek w euroncap tez o czyms swiadczy.

Poza tym co masz na mysli mowiac ma³e auto. To nie forum lupo.
Awatar użytkownika
By Gligamesh -  17 cze 2007, 12:42
 -------
#5697
nie no do lupo to by mój ojciec siê nawet nie zmie¶ci³ :P

pytam z ciekawo¶ci bo jak je¼dzi³em 4 to dupa lata³a, 5 nie mia³em okazji a ma inn± zawieche temu pytam.
By lisik -  17 cze 2007, 13:12
 -------
#5700
dupa bedzie latala bo jest leciutka. Ale to przy hardcorowej jezdzie, przy wylaczonym esp. Ale generalnie nic zaskakuj±cego. W porownaniu z konkurencj± jest bardzo dobrze.
Podobno focusy tez maja swietna zawieche.
Ale np civic nowy to afair belka z tylu.
Awatar użytkownika
By miszi -  17 cze 2007, 13:32
 -------
#5702
Golf wg testów jakiego¶ magazynu motoryzacyjnego ma najlepsz± zawiechê w klasie, pó¼niej by³ Focus, Astra a na koñcu Stilo. Jako¶æ prowadzenia zale¿y jeszcze od tego jakie opony masz za³o¿one. Je¶li masz du¿y profil to bêdzie na nich "p³ywa³" szczególnie przód w szybkich zakrêtach.
Awatar użytkownika
By Bruce -  17 cze 2007, 16:48
 mazowieckie
#5705
Nie wiem po co zakladac tego typu Topic.
Golf jest liderem egzekwo z Focusem, w kwestii zawieszen.
Ostatnio zmieniony 17 cze 2007, 17:26 przez Bruce, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
By krz_p -  17 cze 2007, 16:55
 wielkopolskie
#5708
Gligamesh pisze:Golfik jest raczej mniejszym autem, jak sie ma jego trakcja ? jak siê zachowuje w zakrêtach ? niektórzy mówi± ¿e takie ma³e autko to raczej je¿d¿±ca trumna.
golf ma³ym autem? no chyba ¿artujesz sobie
w zakrêtach bardzo dobrze siê prowadzi, razem z focusem najlepsze auta pod tym wzglêdem w tej klasie
no i jest b. bezpieczny, rodzice przetestowali mojego, nied³ugo na szczê¶cie odbieram nastêpnego
Awatar użytkownika
By Gligamesh -  17 cze 2007, 17:34
 -------
#5709
krz_p pisze: no i jest b. bezpieczny, rodzice przetestowali mojego, nied³ugo na szczê¶cie odbieram nastêpnego
oky ;] bêde wiedzia³ by swojego nie dawaæ..

tak pytam by rozwiaæ wszelkie w±tpilo¶ci (i tek nie znalaz³em nic innego z konkurencji co by mnie zainteresowa³o)