Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By krz_p -  26 sie 2007, 18:26
 wielkopolskie
#6231
o polskim zapomnij, nie ma takiego w komputerze, je¶li masz MFA+ to jest to do zrobienia, trzeba wej¶æ w einstelungen tam poszukaæ sprache i gotowe
je¶li masz zwyk³e MFA to tylko VAGiem, ale tu to nie pomogê
Awatar użytkownika
By maluszek -  26 sie 2007, 20:58
 mazowieckie
#6232
jarek23 pisze:Witam jak zmienic ten okropny niemiecki na polski albo angielski???? Mam kabel ale nie wiem czy da sie to zrobic samodzielnie????
polskiego nie ma. jest angielski. musisz zrobic adaptacje kanalu 004 na numer 2. Zeby zrobic adaptacje bedziesz najprawdopodobniej potrzebowal kod logowania: 13861.

siedzialem dzisiaj z vagiem nad golfem rodzicow i to jedno mi jeszcze zostalo do zmiany. pewnie w ciagu kilku nastepnych dni sprobuje.
By jarek23 -  28 sie 2007, 20:16
 -------
#6243
maluszek pisze:
jarek23 pisze:Witam jak zmienic ten okropny niemiecki na polski albo angielski???? Mam kabel ale nie wiem czy da sie to zrobic samodzielnie????
polskiego nie ma. jest angielski. musisz zrobic adaptacje kanalu 004 na numer 2. Zeby zrobic adaptacje bedziesz najprawdopodobniej potrzebowal kod logowania: 13861.

siedzialem dzisiaj z vagiem nad golfem rodzicow i to jedno mi jeszcze zostalo do zmiany. pewnie w ciagu kilku nastepnych dni sprobuje.
I jak udalo sie???? Bo ja sie bede jutro bawil kabelkiem:)
Awatar użytkownika
By maluszek -  03 wrz 2007, 21:14
 mazowieckie
#6304
jarek23 pisze:
maluszek pisze:polskiego nie ma. jest angielski. musisz zrobic adaptacje kanalu 004 na numer 2. Zeby zrobic adaptacje bedziesz najprawdopodobniej potrzebowal kod logowania: 13861.
I jak udalo sie???? Bo ja sie bede jutro bawil kabelkiem:)
uda³o siê. kod logowania nie by³ u mnie potrzebny. wszed³em na adaptacjê. kana³ 004. fabrycznie by³ ustawiony na niemiecki (1). wpisa³em 2, potem "test", "zapisz" i posz³o. szkoda, ¿e nie ma polskiego...

w³±czy³em jeszcze dzisiaj szyby (otwieranie i zamykanie) z pilota. szkoda, ¿e to q-line bo tylko przód dzia³a.