Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  23 wrz 2007, 18:27
 -------
#6435
mam taki dziwny problem, ju¿ 2 razy po przekrêceniu kluczyka zeruje mi siê zegarek, kilometry, itp. wszystko na komputerze zapala siê k±trolka od ASP i od wspomagania ....???? po zapaleniu samochodu i przejechaniu kilku metrów k±trolki gasn± i jest ogólnie wszystko ok, ale troche mnie to wszystko martwi ¿e w koñcu wszystko padnie.. mo¿e kto¶ ma pomys³a co to mo¿e by¶ za cholera :evil: :evil:
By lisik -  23 wrz 2007, 20:29
 -------
#6436
akumulator

Po odlaczeniu na chwile klemy jest dokadnie tak samo- te same kontrolki.

Pewnie jest slabiutki i napiecie spada jak go odpalasz.

Przed zima trzeba pomyslec o nowym.
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  23 wrz 2007, 21:45
 -------
#6437
no powiem ci ¿e ma sens to co mówisz :lol: po sprawdzam po testuje i dam znaæ (w sumie jak by to by³o tylko to, to by³o by super)


a mo¿e jeszcze jakie¶ opinie, porady ......??!!!???
Awatar użytkownika
By malydaras -  24 wrz 2007, 8:16
 mazowieckie
#6439
lisik ma racjê, na pewno akumulator, w poprzednim autku te¿ tak mia³em, ¿e po zapaleniu ¶wieci³y jeszcze przez kilka sekund kontrolki od poduch i ABS-u (widocznie napiêcie spada³o poni¿ej warto¶ci progowej dla tych uk³adów i by³y wy³±czane ) i zerowa³ siê licznik dzienny. U mnie tak siê dzia³o oko³o miesi±ca, a¿ pewnego dnia, nieoczekiwanie :D, samochód nie zareagowa³ na pilota i siê nie otworzy³...aku pad³ ca³kowicie.
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  24 wrz 2007, 22:37
 -------
#6459
no patrzy mi te¿ nie chcia³ mi sie ostatnio otworzyæ ale mu¶la³em ¿e to po prostu bateria w pilocie ale widocznie nie :( wiec wszystko wskazuje na akumulator ....
no ale nasuwa sie pytanie czy to normalne ¿e w dwuletnim samochodzie gara¿owanym i normalnie u¿ytkowanym pad³ akumulator nie powinien wytrzymaæ trszke d³u¿ej ???????????????
By kuba94 -  25 wrz 2007, 8:43
 pomorskie
#6463
kamil 8000 pisze:no patrzy mi te¿ nie chcia³ mi sie ostatnio otworzyæ ale mu¶la³em ¿e to po prostu bateria w pilocie ale widocznie nie :( wiec wszystko wskazuje na akumulator ....
no ale nasuwa sie pytanie czy to normalne ¿e w dwuletnim samochodzie gara¿owanym i normalnie u¿ytkowanym pad³ akumulator nie powinien wytrzymaæ trszke d³u¿ej ???????????????
Ca³kiem mozliwe ze aku padlo ci ja mialem tez ten prolem z aku dziwne rzeczy mi sie zaczely robic wzrastaly mi obroty itp a co sie okazlo to mialem zalozony inny akumulator niz zaleca producent do tdi i to od nowosci bo kupiony w salonie i teraz mam 2,5 roku . Mialem 61Ah EN 520 a powino byc 74Ah EN 680. W strym aku zrobil sie w srodku jakis kisie podobno cele przezarlo tak pan mowil w hurtowni akumulatorow po zbadaniu plynu w nim .Mozesz miec podobny problem
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  25 wrz 2007, 21:28
 -------
#6468
no widzê ¿e to na prawdê akumulator ale teraz jestem ciekawy dlaczego pad³ bo raczej jest oryginalny