Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By team-am -  25 paź 2007, 21:48
 łódzkie
#6784
Witam
Moglby ktos powiedziec czy jest roznica konstrukcyjna miedzy zderzakiem ze spryskiwaczami a zderzakiem bez spryskiwaczy poza listwami zewnêtrznymi :?: :?:
Inaczej mowiac czy jak kupie zderzak ktory byl w samochodzie bez spryskiwaczy bez problemu zamontuje go u siebie gdzie mam spryski i wszystko bedzie pasowac bez przerabiania :?: :?:

Dzieki za odp

Pozdrawiam
Micha³
Awatar użytkownika
By maluszek -  26 paź 2007, 5:12
 mazowieckie
#6788
team-am pisze:Witam
Moglby ktos powiedziec czy jest roznica konstrukcyjna miedzy zderzakiem ze spryskiwaczami a zderzakiem bez spryskiwaczy poza listwami zewnêtrznymi :?: :?:
Inaczej mowiac czy jak kupie zderzak ktory byl w samochodzie bez spryskiwaczy bez problemu zamontuje go u siebie gdzie mam spryski i wszystko bedzie pasowac bez przerabiania :?: :?:
Wg ETKI jest jeden zderzak dla fury ze spryskiwaczami i bez spryskiwaczy. Ró¿nica to tylko te boczne listwy.

Pytanko: po co? Rozwali³e¶ swój? Czy zmieniasz na zderzak z innego modelu (GT, GTI, Jetta)?
Awatar użytkownika
By team-am -  26 paź 2007, 10:51
 łódzkie
#6794
Pytam poniewa¿ chce zmienic wlasnie na GT/GTI. Chcia³em pójsc w kierunku Camel'a czyli front Jetta ale niestety trudny dostêp do kratek Jetta USA itp nie pozostawia mi nic innego jak zalo¿enia oryginalnego GT/GTI :evil:

Mam jeszcze pytanie.
Grill od Jetty EU pasuje bez przeróbek do GT/GTI :?:
Halogeny sa takie same i tez beda pasowac :?:

Pozdr
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  26 paź 2007, 13:11
 -------
#6796
kolefo nie wiem co ty masz na my¶li mówi±c "front od Jetty " ja my¶lisz o ca³ym zderzaku to nic z tego bo do golfa nie nadaje sie poniewa¿ Jetta jest szersza, Camel ma tylko grilla od Jetty a reszta zderzaka jest od R32 i tylko w takiej konfiguracji bêdzie to wszystko do siebie pasowaæ nie da rady zamontowaæ grilla od Jetty do zderzaka GTI ani GT
Awatar użytkownika
By team-am -  26 paź 2007, 13:36
 łódzkie
#6797
Dotar³em juz do tego ze zderzak od Jetty nie pasuje :evil: Mowiac front od Jetty mam na mysli grill + kratki Jetta US w zderzak GTI/GT

kamil 8000 pisze: Camel ma tylko grilla od Jetty
kamil 8000 pisze: nie da rady zamontowaæ grilla od Jetty do zderzaka GTI ani GT
Camel ma zderzak od GTI a nie R32
Tekst Camel'a z vwzone.pl

"Zderzak jest od GiTiAJ. Jak s± "rozebrane" to mo¿na go pomyliæ z eRk±."

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
By kamil 8000 -  26 paź 2007, 18:32
 -------
#6800
ups.....:oops: masz racje kolego w kwestii zderzak przedniego Camela mi sie co¶ po krêci³o za co przepraszam ....

ale ty nie musisz sie tak od razu denerwowaæ .....
Dotar³em juz do tego ze zderzak od Jetty nie pasuje :evil:
Awatar użytkownika
By maluszek -  26 paź 2007, 19:14
 mazowieckie
#6803
team-am pisze:Dotar³em juz do tego ze zderzak od Jetty nie pasuje :evil:
Trochê dziwne. Widzia³em ju¿ po tej stronie bajora Jetty z przodami od Rabbitów (Golfów) i Rabbity (Golfy) z przodami od Jetty. Mo¿e EU Jetka i US Jetka s± inne, ale nie wiem czy to by siê op³aca³o Volkswagenowi.

Ma kto¶ namiary/linki na jakie¶ próby instalacji zderzaka od Jetty, gdzie widaæ, ¿e nie pasuje?
Awatar użytkownika
By team-am -  26 paź 2007, 23:32
 łódzkie
#6804
kamil 8000 pisze: ale ty nie musisz sie tak od razu denerwowaæ .....
Chyba troszke zle mnie odebra³e¶ :wink: Emotka by³a wyrazem z³o¶ci na kombinacje VW w sprawie zderzaka a nie na Twoja wypowiedz. Mia³em na mysli zupelnie cos innego :oops: Nie jestem wszech wiedz±cy i dziêkujê za ka¿da rade i tekst który jest mi w stanie pomóc :)

Co do tematu realnego porównania zderzaka Jetta vs Golf nigdzie tego nie widzia³em, bazuje na informacjach innych u¿ytkowników, patrz±c po wymiarach katalogowych niby ró¿nicy nie ma :roll:
Awatar użytkownika
By miszi -  26 paź 2007, 23:53
 -------
#6805
Kratki od GT s± takie same kszta³tem jak Jetta US tylko nie maj± chromu. Te¿ to kiedy¶ chcia³em robiæ by³a nawet grill GT i kratki, ale trafi³ siê inny golf zanim zd±¿y³em kupiæ zderzak :wink:
Je¶li Ci siê uda bêdzie wygl±daæ miodnie, bo jak wiadomo chrom nie pasuje tak dobrze do ¿adnego innego koloru jak do czarnego :wink:
BTW a nie my¶la³e¶ o GT froncie??
Awatar użytkownika
By team-am -  27 paź 2007, 23:36
 łódzkie
#6806
miszi pisze:BTW a nie my¶la³e¶ o GT froncie??
Wlasnie zastanawiam sie czy nie kupic GT a gdy bedzie okazja kupic kratki Jetta US i zmienic styl na Jette
Awatar użytkownika
By miszi -  28 paź 2007, 0:21
 -------
#6807
Wrzucaj zderzak GTI grill Jetta i kratki GT... Nie bêdzie wygl±da³o ¼le a zawsze mo¿esz pochromowaæ kratki (albo okleiæ je foli± chrom :lol: )