Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
By Sadziu -  15 lis 2007, 0:11
 śląskie
#6914
Nie wiem jak u Was panowie, ale u mnie tylne klosze sie nie sprawdzily. Dwa wewnetrzne (wsteczne i przecimglowe) sa nieszczelne i paruja a do tego cala ta konstrukcja w srodku lampy zewnetrznej brzeczy gdy sie jedzie lub postuka. Auto moje od nowosci. Macie to samo?


... jak nie to przestaje jedzic i stukac :(
Awatar użytkownika
By krz_p -  15 lis 2007, 11:10
 wielkopolskie
#6915
¿adnych problemów z lampami, ani w obecnym ani w poprzednim Golfie
jed¼ do ASO niech ci wymieni±
Awatar użytkownika
By Bruce -  15 lis 2007, 17:24
 mazowieckie
#6916
Tez mam FSI, nie mam tego typu problemow.
Reklamuj poki masz gwarancje.
By bila70 -  17 lis 2007, 17:27
 wielkopolskie
#6927
jak wy¿ej !!! TDI lampy nie paruj± .
Awatar użytkownika
By tygrysek -  29 sty 2008, 15:22
 -------
#7901
Oryginalne nie parowa³y po zmianie na Oryginalne LED - Lewa paruje nie wiedzieæ czemu :( Macie pomys³ jak to zdjagnozowaæ ?? :)
Awatar użytkownika
By maluszek -  29 sty 2008, 18:16
 mazowieckie
#7902
tygrysek pisze:Oryginalne nie parowa³y po zmianie na Oryginalne LED - Lewa paruje nie wiedzieæ czemu :( Macie pomys³ jak to zdjagnozowaæ ?? :)
Pewnie odpowietrznik jest zatkany. Lampy musz± "oddychaæ", ¿eby nie parowa³y. Poszukaj fabrycznego odpowietrznika (zazwyczaj gumowa rurka) i sprawd¼ czy nie jest zatkany. Jak nie ma wogóle to wywieræ od wewnêtrz ma³± dziurkê w obudowie lampy (wiert³o 1mm).
Awatar użytkownika
By tygrysek -  29 sty 2008, 19:10
 -------
#7903
maluszek pisze:
tygrysek pisze:Oryginalne nie parowa³y po zmianie na Oryginalne LED - Lewa paruje nie wiedzieæ czemu :( Macie pomys³ jak to zdjagnozowaæ ?? :)
Pewnie odpowietrznik jest zatkany. Lampy musz± "oddychaæ", ¿eby nie parowa³y. Poszukaj fabrycznego odpowietrznika (zazwyczaj gumowa rurka) i sprawd¼ czy nie jest zatkany. Jak nie ma wogóle to wywieræ od wewnêtrz ma³± dziurkê w obudowie lampy (wiert³o 1mm).
Sprawdzê ... nie wiem gdzie tego w lampie szukaæ ale popatrze :)
Awatar użytkownika
By BRUNO55 -  06 lut 2008, 17:20
 kujawsko-pomorskie
#8073
U mnie takie zjawisko nie wystêpuje. Chyba bêdziesz musia³ wyj±æ lampy i sprawdziæ przyczynê.Sprawd¿ przy okazji czy ci nie przecieka pod³±czenie spryskiwacza wycieraczki tylnej szyby ( instalacja w klapie ). Mia³em ten problem ale lampki nie parowa³y.
By Sadziu -  26 lut 2008, 3:01
 śląskie
#8231
...i po sprawie. Mam nowe, za friko w ramach gwarancji ale po gwarancji. Dzieki.