Volkswagen Golf MK5

Pozostałe tematy związane z Golfem V /nie pasujące do powyższych/
Awatar użytkownika
By Radek -  12 sty 2008, 22:55
 -------
#7607
Witam,

mam taki problem, otó¿ na tylnej szybie (po wewnêtrznej stronie) pojawia siê ¶lad - jakby po zaschniêtej wodzie. "Stru¿ek" idzie w pionie - to musi siê pojawiaæ po otwieraniu klapy. Wykona³em prowizoryczny rysunek tego zjawiska :wink: . Mieli¶cie z czym¶ takim do czynienia ? Waliæ do ASO ? (auto na gwarancji) :roll: :?

Obrazek
By lisik -  13 sty 2008, 0:30
 -------
#7609
to jest zwiazane ze spryskiwaczem i innym osadzaniem pary wodnej w tym miejscu- po kilku razach zostaje slad ( przyjanmniej z tego co u siebie zaobserwowalem )
Awatar użytkownika
By krz_p -  13 sty 2008, 11:12
 wielkopolskie
#7611
lisik pisze:to jest zwiazane ze spryskiwaczem i innym osadzaniem pary wodnej w tym miejscu- po kilku razach zostaje slad ( przyjanmniej z tego co u siebie zaobserwowalem )
nic takiego u mnie nie wystêpuje
Awatar użytkownika
By malydaras -  13 sty 2008, 11:36
 mazowieckie
#7612
U mnie te¿ jest sucho. Moim zdaniem przecieka przez uszczelkê przy mocowaniu wycieraczki albo puszcza na wê¿ykach od spryskiwacza, woda siê zbiera wewn±trz tylnej klapy i przy podnoszeniu ¶cieka najni¿szym miejscem. Mo¿esz spróbowaæ sprawdziæ po deszczu. Ja bym zg³osi³ przy najbli¿szym przegl±dzie do ASO, niech zdejmuj± tapicerkê klapy i sprawdzaj±.
Awatar użytkownika
By Radek -  13 sty 2008, 12:00
 -------
#7613
Raczej nie chodzi tu o parê wodn± :wink:
Je¶li to od wê¿yka to wystarczy w³±czyæ spryskiwacz i chwilê pó¼niej podnie¶æ klapê. Je¶li uszczelka jest nieszczelna to podjadê na BP i sp³uczê karcherem.
Zobaczymy co z tego wyniknie :wink:
Awatar użytkownika
By fredric -  13 sty 2008, 12:41
 mazowieckie
#7614
lisik pisze:to jest zwiazane ze spryskiwaczem i innym osadzaniem pary wodnej w tym miejscu- po kilku razach zostaje slad ( przyjanmniej z tego co u siebie zaobserwowalem )
u mnie jest tak samo, jak dla mnie to od spryskiwacza a jak sie umyje auto to nie ma tego :)
Awatar użytkownika
By malydaras -  13 sty 2008, 13:03
 mazowieckie
#7615
ale Radek pisze o ¶ladzie na wewnêtrznej stronie szyby :lol:
By Hulaj -  14 sty 2008, 11:10
 mazowieckie
#7627
Wewnêtrznej stronie? tzn w ¶rodku auta? Bo stró¿ke na zewn±trz to i ja mam jak wycieraczka nie rozprowadzi wszystkiego , ale ¿eby w ¶rodki to nie.
Awatar użytkownika
By Radek -  14 sty 2008, 19:17
 -------
#7632
Tak, w ¶rodku jest taki ¶lad - jakby po brudnej wodzie :?